1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Zeytinyağı ile Dolgun Kaşlar, Uzun Kirpikler

Zeytinyağı ile Dolgun Kaşlar, Uzun Kirpikler


Kaş ve kirpikler yüzünüzü tamamlayan ve en çok dikkat çeken bölgelerin başında yer alıyor. Yetersiz kaş ve kirpiğe sahip olduğunuzda yüzünüzü tamamlayıcı unsurların eksik olduğunu hissedebilirsiniz. Doğal yöntemler sayesinde hem kaş hem de kirpikleri canlı hale getirebilirsiniz. Özellikle doğal zeytinyağı ile yapılan maske ve bakım önerileri sayesinde kaşlarınızın çok daha hızlı bir şekilde uzadığını görebilirsiniz. Aynı zeytinyağını kirpiklerinize uygulayarak kısa sürede gür ve ve uzun bir hal aldığını görebilirsiniz.

Zeytinyağını kaş ve kirpiklerinize nasıl uygulayacağınız merak ediyorsanız cevabını yazının devamında bulabilirsiniz.

Zeytinyağı Kaş ve Kirpiklere Nasıl Uygulanır?

Kaşlara ve kirpiklere dolgun bir görünüm kazandıran zeytinyağını uygulamak için öncelikle bazı adımlara dikkat etmeniz gerekiyor. Her şeyden önce tercih ettiğiniz zeytinyağı doğal olmalı ve uygun koşullarda saklanmalıdır.

Zeytinyağını kaş ve kirpiklere uygularken bir parmuktan yardım almanız yeterli olacaktır. Daha pratik bir yöntem arıyorsanız kulak çubuğu ile uygulama yapmanızda fayda var. Birkaç damla zeytinyağını kulak çubuğunun bir ucuna damlatın. Daha sonra yumuşak hareketlerle kaş ve kirpiklerinize bu yağı sürün.

Zeytinyağının etkisini göstermesi için 2 saat boyunca kaş ve kirpiklerinize nüfuz etmesi gerekir. İçeriğindeki özel formüller ve besleyici etki bu süre sonunda kaş ve kirpiklerinize tam anlamı ile ulaşmış olur.

A ve E vitamini açısından oldukça zengin olan zeytinyağı, özellikle kadınlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Düzenli olarak kullanacağınız zeytinyağı ile kısa sürede kaş ve kirpiklerinin uzadığını görebilirsiniz. Zeytinyağını hem kaş hem de kirpiklerinize haftada 2-3 kez uygulamanız yeterli olacaktır.

Zeytinyağının Kaş ve Kirpikler Üzerindeki Etkisi

Birçok nedenden dolayı kaş ve kirpiklerin seyrek ya da ince görünümlü olabilir. Çoğu zaman kıl yapısı genetik faktörlerle ilişkilendirilse de, bazı yöntemleri uygulayarak etkili kıl köklerine sahip olabilirsiniz. Özellikle kaşlar gelişmeye müsait bir yapıda olduğu için uygun bir beslenme ile uzatmak ve gürleştirmek mümkündür.

Zeytinyağı doğal formülü ile bu uzama işleminin dah hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. A ve E vitamini bakımından zengin olan zeytinyağı en büyük etkiyi kaşlarınızda gösterebilir.

Zeytinyağının daha etkili olması için dikkat edebileceğiniz bazı detaylar var.

Kaş ve kirpiklere zeytinyağı uygularken yağın sızma olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Masaj yolu ile uygulanan zeytinyağı kıl köklerini uyararak daha etkili olmasını sağlıyor. Bu nedenle zeytinyağını parmak uçlarınızla, masaj şeklinde uygulayabilirsiniz.

Doğal zeytinyağı seçeneklerine ulaşmak için https://oleamea.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap