1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Zabıtadan kaldırım işgaline ve seyyar satıcılara yönelik denetim
Trendlerdeki Yazı

Zabıtadan kaldırım işgaline ve seyyar satıcılara yönelik denetim

WhatsApp Image 2020-06-08 at 17.43.49
vanhaber.com.tr

İpekyolu’nda kanayan bir yaraya dönüşen Ordu caddesindeki seyyar satıcılara ve esnafın kaldırım işgaline karşı ortak denetim gerçekleştirildi.

Van Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı Koordinasyonu, Kolluk Kuvvetleri desteği ve İpekyolu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince yapılan denetimler sonucunda, tespit edilen olumsuzluklara müdahalede bulunularak gerekli işlemler yapıldı. Korona virüs tedbirlerinin de yaygın olarak alındığı Van’da, Zabıta denetimleri de sıklaştırıldı.

Bu çalışmalar kapsamından Van Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı Koordinasyonu, Kolluk Kuvvetleri desteği ve İpekyolu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen ortak denetimlerde, kentin merkezi caddelerinden biri olan Ordu Caddesinde, esnafın kaldırım işgali ile seyyar satıcıların gelişigüzel satış yapmalarına engel olunarak müdahalede bulunuldu. Amaçlarının sağlıklı koşullarda tüketiciye ürünlerin ulaştırılması ve kaldırım işgaline son verilmesi olduğunu belirten İpekyolu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, çalışmalarının devam edeceğini belirttiler.

KAYNAK : İHA

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap