1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Youtube’da Yorum Kazanma Detayları
Trendlerdeki Yazı

Youtube’da Yorum Kazanma Detayları

youtube-logo-1000x675
vanhaber.com.tr

Youtube’da Yorum Kazanma

Youtube’da Yorum Kazanma detayları. Videoları paylaştınız bir videonun popüler olduğunu yapılan yorumlardan, izlenme sayısından bilebilirsiniz. Bunun için içerik üreticilerin en çok sıkıntılarından biride videolarda olumlu yorumlar almak olacaktır.

Bunun için bu sıkıntıları gidermek amaçlı olarak yabancı siteler üzerinden faydalanabilirsiniz. Bunun için Youtube Comment sitelerine kayıt olarak karşılıklı yorumlar yaparak video altında yorum alabilirsiniz.

Bu sitelerde sizin eklediğiniz yorumları videonuzun altında yapılmasını gerçekleştirebilirsiniz. Karşılıklı yorum yapma özelliği, mantığı ile çalışan bu sistemlerde videolarınıza pozitif yorumlar alarak kullanıcıların dikkatini çekebilirsiniz.

youtubeda yorum

Bunun için kullanabileceğiniz siteler arasında “likenation.com” gibi siteler üzerinden faydalanabilirsiniz. Bu sistem genel olarak puanlama olarak çalışmaktadır. Kazandığınız puanlarla video altında yorum kazanabilirsiniz.

Bunun dışında sosyal ağ panelleri üzerinden Youtube takipçi satın alma, Youtube yorum satın alma işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Birçok alanda hizmet veren paneller üzerinden ücretli satın alımlarda yapabilirsiniz.

Bu konumuzda Youtube yorum satın alma, Youtube yorumlama siteleri konusunda sizlere bilgiler vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap