1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Youtube videosunu Facebook’ta paylaşma

Youtube videosunu Facebook’ta paylaşma

youtube-android-uygulamasinda-buyuk-degisiklik-v7g
vanhaber.com.tr

Youtube videosunu Facebook’ta paylaşma

Youtube videosunu Facebook’ta paylaşma. İzleyip hoşunuza giden bir videoyu Facebook’ta da paylaşmak istiyorsanız çözüm yazımızda bulunmaktadır.

Günümüzde artık videoların tamamını youtube üzerinde aramasını yaparak bulabiliyoruz. Ve video denince akla gelen ilk uygulamalardan birisidir. Eminim sizde youtube uygulamasında bir video izlediğinizde önerilen videolara tıkladıktan sonra tamamen konu dışı videolara geldiğinizi görebilirsiniz. Çünkü arama yaptığınız videolara benzer içeriklerin yanı sıra tavsiye videolarında ön plana çıkışıyla kendinizi kaptırabiliyorsunuz. Bunlar arasında en beğendiğiniz videoları ya da hoşunuza giden içerikleri başkalarının da görmesini isteyebilirsiniz. İzlediğiniz videoyu Facebook’taki arkadaşlarınızın da görebilmesi için içeriği doğrudan paylaşımını sağlayabilirsiniz. Daha önce bu işlemi hiç yapmadıysanız nasıl olduğunu doğal olarak bilmiyorsunuzdur. O yüzden ayarların nereden yapılacağını kapsamlı şekilde sizlere aktaracağız. Bu sayede arkadaşlarınız da sizin beğendiğiniz gönderiyi izleyebilecektir.

Youtube videosunu Facebook’ta paylaşma

Youtube izlediğim videoyu facebook’ta paylaşma, youtube videosunu facebook’a yükleme, youtube videoyu facebook’a koyma, youtube videosunu facebook üzerinde paylaşma. Sosyal medya alanında yaptığınız paylaşımların daha fazla beğeni alabilmesi için arkadaşlarınızın hoşuna giden içerikleri paylaşmanız gerekiyor. Dolayısıyla bir görseli siz beğendiğinizde o görselin başkaları tarafından da beğenileceğini hissettiğiniz andan itibaren paylaşım yapabilirsiniz. Beğendiğiniz içeriği youtube alanında gördüyseniz bu alandaki içeriğin nasıl yükleyeceğinizi yazımızda anlatacağız.

Youtube videoyu facebook’a yükleme

İlk olarak youtube uygulamasına girişimizi gerçekleştirelim. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra beğendiğiniz videoyu buluyoruz. Videonun hemen altında izlenme sayısı, beğeni oranı ve paylaş butonunu göreceksiniz. Paylaş dedikten sonra videoyu paylaşacağınız alanların olduğu bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

Gelen alanda Facebook bölümüne tıkladıktan sonra paylaşacağınız video hakkında yazı yazmak istiyorsanız gelen alana bu bilgilerin girişini yazabilirsiniz. Sonrasında videonuz artık Facebook uygulamasında da yayınlanmış olacaktır.

Bazı kullanıcılar videoyu paylaş dediklerinde paylaşımın yapılmadığını dile getirmektedir. Paylaşım sırasında internet bağlantısının kesilip kesilmediğini gözden geçirmeniz gereklidir. Yani bağlantıyı mobil veri üzerinden kuruyorsanız wifiye bağlanalım. Eğer ki wifiden bağlıysanız mobil veriye bağlanarak paylaşım yeniden deneme gerçekleştirebilirsiniz.

Youtube videosunu paylaşma işlemlerini belirtilen şekilde devreye koyabilirsiniz. Sormak istediklerinizi bize yorumdan iletebilirsiniz. Yanıtı yine yorum üzerinden sizlere paylaşıyor olacağımızı da bilmenizi isteriz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap