1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Youtube İzlenme Sayısı Nasıl Artırılır?
Trendlerdeki Yazı

Youtube İzlenme Sayısı Nasıl Artırılır?

maxresdefault (2)

Youtube İzlenme Sayısı Nasıl Artırılır?

Youtube video izlenme sayısı artırma noktasında sizlere püf noktaları vermeye çalışacağız. Hangi yöntemlerle izlenme sayısı artırmayı artırabilirsiniz ve neler yapılmalıdır bu sorulara cevaplar arayacağız.

Kanallarda sürekli paylaşımlar yapıyorsunuz fakat izlenme sayınız oldukça düşük olması işten soğutmaya yarayabilir bu nedenle doğru adımlar, doğru strateji ile izlenme oranını yükseltmeyi amaçlayabilirsiniz.

  • Arama etiketleri arama kelimeleri önemlidir siz arama yaparken hangi arama kelimelerini kullanıyorsunuz bunlar önemlidir ve buna göre kelimeler kullanarak video izlenme sayısını artırmak için kendinizin aradığı kelimeleri kullanın.
  • Videolarınızda doğru kategorilerde yoğunlaşmalısınız seçtiğiniz kategorilerde doğru isim vermek izlenme sayısını artıracaktır.

Youtube İzlenme Sayısı

  • Kanalınızı evrensel olarak yayınlamayı düşünün daha önceki konularımızda altyazı oluşturma konusunda bilgi vermiştik, daha fazla kitleye ulaşmak için altyazılar ekleyerek farklı ülkelerde de izlenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Videolarınız tamamen özgün içeriklerde olmasına dikkat ediniz.
  • Yabancı videoları editlemek suretiyle özgünleştirin farklı etiketlerle yabancı kullanıcıları Kanalınıza çekebilirsiniz. Böylece kanalın izlenme suresini ve para kazanmasını arıtabilirsiniz.
  • Yerli veya yabancı popüler, güncel haberleri kanalınızda özgünleştirerek paylaşabilirsiniz.

Youtube video izlenme sayısı artırma noktasında sizlere püf noktaları vermeye çalıştık. Hangi yöntemlerle izlenme sayısı artırmayı artırabilirsiniz ve neler yapılmalıdır bu sorulara cevaplar aradık.

Yukarıda popüler konularda videoları özgünleştirmek suretiyle videoları paylaşarak kanal abone sayınızı ve izlenme oranının artırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey videoları özgünleştirmek olacaktır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap