1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Youtube go nedir?

Youtube go nedir?

youtube-android-uygulamasinda-buyuk-degisiklik-v7g

Youtube go nedir?

Youtube go nedir? Youtube go hakkında merak edilenlerin tamamını haberimizde bulabileceğimizi sizlerle paylaşmak isteriz.

Dünya üzerinde videonun merkezi haline gelen youtube platformundaki videoların indirimi için bir çok uygulama mevcuttur. Genel olarak internet siteleri üzerinden youtube indirme URL bağlantısını yapıştırarak indirmelerinizi sağlayabiliyorsunuz. Fakat youtube go uygulamasıyla birlikte bu indirmeyi kalitesini ayarlayarak da yapabilirsiniz. Youtube go uygulamasıyla birlikte youtube alanında paylaşılan videoları ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Bildiğimiz gibi youtube uygulamasında kanal sahipleri yaptıkları paylaşımlardaki beğeni ve yoruma göre para kazanmaktadır. Youtube hesaplarında yapılan video paylaşımlarındaki kalitenin de artış gösterdiğini söyleyebiliriz. Kanal sahipleri kazandıkları parayı yine aynı şekilde youtube alanında harcamasını sağlamaktadır. Olay böyle olunca da ortaya daha eğlenceli ve kaliteli videolar çıkmaktadır. Youtube go ise telefonlarınıza indirdikten sonra youtube üzerinde yayınlanan videolarınızı internet olmadan da izlemenize imkan sunacaktır.

Youtube go nedir ne işe yarar kullanımı

Youtube go nedir, youtube go ne işe yarar, youtube go merak edilenler, youtube go ne demek, youtube go nasıl kullanılır, youtube go kullanmak için ne yapmam lazım, youtube go hakkında merak edilenleri öğrenme. Telefonunuza indireceğiniz youtube go hakkında öncesinde bilgi almak istiyorsanız doğru yer de inceleme yaptığınızı da bilmenizi isteriz.

Youtube go ne demek

Youtube uygulamasında videoları youtube go ile beraber video izlemesini internetsiz bir şekilde izlerken aynı zaman da yine aynı videoları internet olmadan paylaşabiliyorsunuz. Youtube videolarını genelde kişiler hep web siteleri, youtube dowloand ve online video indirme üzerinden indirmektedirler.

  • Fakat Youtube go ile beraber youtube üzerinde paylaşılan tüm videoları yasal olarak kendi alanında indirebilirsiniz.
  • Böylece diğer alanlara ihtiyaç duymadan izlemelerinizi sağlayabilirsiniz.
  • Uygulamayı Play store üzerinden indirimini sağlayabiliyorsunuz.
  • İphone telefonları için iOS sistemi bu uygulamayı desteklememektedir.
  • İlerleyen zamanlarda destek vermesi durumunda bu bilgileri sizlerle paylaşacağımızı da bilmeniz de fayda var.
  • İndirildikten sonra sizleri otomatik olarak yönlendirmektedir.

Youtube go nedir ne işe yarar kullanımı hakkındaki tüm detayları kapsamlı olarak sizlere aktarmış bulunuyoruz. Youtube go hakkında sizlerin de eklemek istediği bir husus olursa bize bunu yorumdan iletebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap