1. Ana Sayfa
  2. BÖLGE
  3. Yetenekleriniz Başarıya Dönüşsün Projesi
Trendlerdeki Yazı

Yetenekleriniz Başarıya Dönüşsün Projesi

ipekyolunda-yetenekleriniz-basariya-donussun-projesi-1582202233
vanhaber.com.tr

Yetenekleriniz Başarıya Dönüşsün Projesi

Yetenekleriniz Başarıya Dönüşsün Projesi İpekyolu Belediyesi tarafından gerçekleşecek. Van’ın İpekyolu Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğünün hayata geçirdiği “Yeteneklerinizi Başarıya Dönüştürüyoruz” projesi kapsamında ilk ve orta dereceli okullarda yetenek taraması başlatıldı.

Yetenekleriniz Başarıya Dönüşsün

İpekyolu Belediyesi, “Yeteneğinizi Başarıya Dönüştürüyoruz” projesi kapsamında gençlerin, sportif yeteneklerini ölçme ve spora yönlendirilmelerini sağlamak amacıyla her branştan takım oluşturmak için tecrübeli eğitmenler eşliğinde ülke sporuna genç ve yetenekli bireyler kazandırmayı hedefliyor. Bu amaçla bugün Sempaş Ortaokulu, Bostaniçi Anadolu Lisesi ve Vestel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesindeki öğrencilerle bir araya gelen. Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü personelleri, spora ilgi duyan ve  ya bu alanda yeteneklerine güvenen öğrencilerin kayıtlarını almaya başladı.

İpekyolu Belediyesi, gençlerin kişisel ve sosyal gelişimini desteklemek, potansiyellerinin tam anlamıyla ortaya çıkarabilecekleri zemini hazırlamak ve sosyal hayatın her ve  alanına etkin katılımlarını sağlamak, ülkemizi en iyi şekilde temsil edecek ve milli sporcular yetiştirmek ve gençleri spora teşvik etmek amacıyla sportif faaliyetlerine devam edeceği belirtildi.

Yetenekleriniz Başarıya Dönüşsün. Projesi İpekyolu Belediyesi tarafından gerçekleşecek. Van’ın İpekyolu Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğünün hayata geçirdiği. “Yeteneklerinizi Başarıya Dönüştürüyoruz” projesi kapsamında ilk ve orta dereceli okullarda yetenek taraması başlatıldı.

Kaynak : İHLAS HABER AJANSI

Yorum Yap

Yorum Yap