1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Yandex Seo İpuçları – Yandex için Seo Teknikleri
Trendlerdeki Yazı

Yandex Seo İpuçları – Yandex için Seo Teknikleri

yandex-seo
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Yandex Seo İpuçları

Yandex Seo İpuçları nelerdir? Google seo üzerinde durmuştuk. Bu konumuzda 5 veya 6 sene önce hayatımıza giren Yandex arama motoru ve bununla alakalı olarak Yandex Seo konusunda nasıl yol izleyebiliriz bununla ilgili olarak ipuçları sunacağız.

Google kadar olmazsa da Yandex şu aralar %3 veya %5 oranında bir paya sahip olması ve bizde bu paydan nasiplenmek bu payda yer almak için Yandex Seo çalışması yaparak Yandex de yerimizi alabiliriz.

YANDEX SEO

Bunun için Yandex de yerimizi alabilmek için Yandex Webmaster üzerinden bir kayıt oluşturmamız gerekecektir. Yandex Webmaster da yerimizi almak için “https://webmaster.yandex.com” adresi üzerinden sitenizi kayıt ettirmeniz gerekmektedir.

yandex seo ipuçları

Yandex Webmastere kayıt olarak bir yandex hesabınızın olması gerekmektedir. Yandex de hesap açtınız ve bu hesap üzerinden sitenizi Yandex webmastere ekleme yapınız.

Google search konsol benzeri olan yandex webmaster de bir çok raporlama yapabilirsiniz. Yandex fav icon önem verdiğini söylemeden de geçmeyelim. Aramalarda sitenizin fav ico’nuda görüneceği için ziyaretçi çekmede işe yarayacağını dile getirmektedir.

Bu konumuzda Yandex de yerinizi almak için Yandex seo çalışması yapmanızı tavsiye etmekteyiz.  Bunun içinde Google da olduğu gibi Yandex WebMastere sitenizi eklemek suretiyle verimlilikten yararlanabilirsiniz.

Yandex İpuçları nelerdir? Google seo üzerinde durmuştuk.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap