1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Yalnızlık Sözleri – Anlamlı Yalnızlık Sözleri Serisi
Trendlerdeki Yazı

Yalnızlık Sözleri – Anlamlı Yalnızlık Sözleri Serisi

yalnizlik-sozleri-min-1
vanhaber.com.tr

Yalnızlık sözleri içeriğinde birbirinden etkileyici ve damar yalnızlık sözlerini bir araya getirdik. Özellikle yalnızlık acısı çeken insanların başvurduğu yalnızlıkla ilgili sözleri, mesajları ve şiirleri paylaşabilirsiniz.

Yalnızlığım o kadar derin ki, içinden Beni çıkaracak hiç kimse yok. Yalnız kalmaktan korkmuyorum, çünkü ben yalnızlığa aşığım.

Ah be dünya, hep bana mı kederin. Yalnızlığım beni uçurumun ucuna itse de, herkese inat dimdik kalacağım. Ben hep tek başınayım, çünkü yalnızlık benim kaderim.

Bu dünya hep yalnızlara acı. Yalnızlığım denizler kadar uçsuz bucaksız. Kocaman dünyada tek başına kalmış bir yalnızlık abidesiyim ben.

Yalnız insanlar hep geceleri ağlar. Yalnız kalmaktan korksaydım hepinize yalakalık yapabilirdim. Yalnızlığım kimsenin hoşuna gitmesin, ben yalnızken de güçlüyüm.

Yalnızlık Sözleri

Tek başıma yaşamaktan yoruldum. Bütün dünyanın yükünü bir tek ben çekiyorum sanki. Yalnızlık kaderimse buna boyun eğmek benim suçum. Hayatı tek başına omuzlamış bir insan sana asla minnet etmez.

yalnızlık sözleri

Yalnız kadınlardan korkun, çünkü hiç kimseye ihtiyacı yoktur. Bu hayatta tek başına olmak bana bahşedilmiş en güzel şey. Yalnız insanlar her zaman yalnız ağlar. Kim demiş yalnız İnsanlar gülmez diye, kahkahalarım size gelsin.

Yalnızlığımla tek başıma kaldığım zaman, hiç kimseye ihtiyacım olmadığını anlıyorum. Yalnız bir kadın en güçlü kadındır. Tek başına yürüdüğüm yollarda, kimseye ihtiyacım yok.

Ben hep tek başıma yürüdüm bu zor yolları, ya siz neredeydiniz? Beni yalnızlığa iten her insanda ahım Var. Tek başıma ağladığım kötü günlerimde, gülerken sizi asla istemiyorum.

Bir Ben mi yalnızım şu koca dünyada. Sevgin de aynı senin gibi yapayalnız koydu beni. Yalnızlığım en güçlü silahım. Sen beni tek başına yapayalnız koydun bu koca şehirde.

Yalnızım hem de dibine kadar yalnız. Ya sen hiç mi beni böyle yalnız koyarken vicdanın sızlamadı. Karaya vurmuş bir balık gibi yapayalnız kaldım şu dünyada. Yapayalnız koyup gittin beni, sorgusuz sualsiz çekip gittin.

Yalnız değilim ben, sadece sahte insanlardan uzak durmaya çalışıyorum. Yalnız kaldığımda geriye dönüp bakıyorum da zaten hiç olmamışsınız hayatımda. Benim yalnızlığım da yanımda olmayanlar, gülerken karşıma çıkmasın.

Sahi neydi yalnızlık, çevrende binlerce insan varken hiç kimsenin seni anlamaması mı? Tek başıma yürüdüm bu hayatın hesabını size verecek değilim. Yalnız kaldığım günlerde düşündüm ki, çevremde kalabalık yapan her insan sadece kalabalıkmış.

Yalnızlığımla gurur duyuyorum. Yalnız insanlar her zaman gözyaşı döker. Yalnız kadınlar gözyaşlarını kendileri siler. Yalnızlık benim kaderimde var ise, elhamdülillah… Gözümden akan her damla yaş ta beni yalnız bırakanların imzası var.

Ve ben… Beni yalnız bırakan herkesi hiçbir zaman affetmeyeceğim. Bazen sığınacak bir dost ararsın ve arkana dönüp bir bakarsın kocaman bir yalnızlık…

Onlarca insanın içinde kendini yalnız hissediyorsan, yanında olan herkes sadece sıfattır. Ben her düştüğümde tek başıma kalksın bu hayatta. Senin beni bırakmış olduğunuz bu yalnızlıkta, ben de boğulmadım çok şükür.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap