1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Whatsapp sorun bildirme iletişime geçme

Whatsapp sorun bildirme iletişime geçme

5e8ebf92c9de3d0c68f05e58
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Whatsapp sorun bildirme iletişime geçme

Whatsapp sorun bildirme iletişime geçme. Hesabınızda yaşadığınız sorunu direk whatsapp yetkililerine iletebilmeniz için detaylar haberimizde.

Telefonlarımıza indirmiş olduğumuz uygulamalarda çeşitli hatalarla karşılaşabiliyoruz. Yaşamış olduğumuz hatalarla ilgili direk müşteri hizmetlerini arayıp destek almak isteriz. Facebook, instagram twitter, tik tok ya da whatsapp gibi platformların iletişim merkezi bulunmamaktadır. Bunu sizlere hazırlamış olduğumuz yazılarda paylaşmıştık. Ama tüm uygulamalar için yaşanılan sorunla alakalı olarak iletişime geçebileceğimiz bir yardım merkezinin olduğunu da belirtmiştir. Her uygulama kendi içerisinde farklılıklara ayrıldığı için hepsini bir alanda anlatmak yerine ayrı ayrı alanlarda bu işlemleri paylaşmaktayız. Whatsapp üzerinde oluşan teknik sıkıntı sonrasında ilgili yardımı nasıl alacağınıza birlikte göz gezdireceğiz. Yardım istemeden önce sorunun sizler tarafından giderilip giderilmediğine dair araştırmalarını yapmanızı öneriyoruz. Çünkü yok yere hem kendinizin giderebileceği bir hatayı beklememiş olacaksınız. Hem de sorunu daha kısa vade de çözmüş olacaksınız.

Whatsapp sorun bildirme iletişime geçme

Whatsapp iletişime geçme, whatsapp sorunumu iletme, whatsapp sorun bildirme nerede, whatsapp yardım isteme, whatsapp yardım merkezi, whatsapp alınan hatayı bildirme, whatsapp yetkilisi, whatsappa sorunu bildirme, whatsapp iletişim merkezi. Sohbet uygulaması olarak giriş yapıp arkadaşlarımıza ses, video ve resim de gönderdiğimiz platformda ara sıra çeşitli hatalarda meydana gelebilmektedir. Oluşan hataların ekran görüntülerini almanız halinde sorunu nasıl ileteceğinizi yazımızda bildireceğiz.

Whatsapp yardım hattı

Whatsapp üzerinde yaşanan sorunun ilk olarak genel mi yoksa sizinle alakalı mı olup olmadığını kontrol etmenizi öneririm. Sorun eğer genel değil ve internet bağlantınızla da ilgili bir sorun görünmüyorsa bu durumda çözüm için whatsapp yetkilileriyle iletişime geçmeniz gerekecektir. Nereden bu iletişime geçeceğinizi adım adım aktaracağız;

  • Uygulama içerisine girdikten sonra ‘’Ayarlar’’ alanına geliyoruz.
  • Oradan da ‘’Yardım’’ menüsünü göreceksiniz. Yardım kısmına tıkladıktan sonra ‘’Bize ulaşın’’ seçeneğine tıklıyoruz.
  • Gelen ekrana whatsapp uygulaması içerisinde yaşamış olduğunuz sorunu kapsamlı şekilde iletmeniz yeterliliğini koruyacaktır.
  • Ekran görüntüsü varsa elinize bu görüntülerle birlikte sorunu dile getirmenizin daha hızlı bir sonuç vereceğini de sizlerle paylaşmakta fayda bulunmaktadır.

Birlikte işleme aldığımız ayarlarla birlikte artık whatsapp uygulamasında yaşadığımız sorunu doğrudan ilgili yetkililere bildirmesini yapabilirsiniz. Aklınıza takılanları bizlere iletmeniz için de yorum alanında durumu kapsamlı şekilde aktarabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap