1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Whatsapp resimleri toplu gönderme

Whatsapp resimleri toplu gönderme

5e8ebf92c9de3d0c68f05e58
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Whatsapp resimleri toplu gönderme

Whatsapp resimleri toplu gönderme. Whatsapp üzerinden size gönderilen toplu fotoğrafları toplu şekilde karşı tarafa göndermenin yollarından bahsedeceğiz.

Whatsapp iphone ve android telefonlarımıza sohbet uygulaması olarak indirmiş olduğumuz uygulamalardan birisidir. Gelişen teknolojiyle birlikte artık bu uygulama da sadece mesajlaşma değil görüntülü arama durum paylaşımları da yapılmaya başlanmıştır. Mesaj olarak arkadaşlarımıza çekmiş olduğumuz resimleri de gönderebiliyoruz. Birinden gelen toplu fotoğraflarını bir diğer kullanıcılara gönderimini sağlayabiliyorsunuz. Normalde bir paylaşımı başka birine gönderirken yanındaki ok işaretine tıklamanız halinde whatsapp uygulamasında rehberini gelecektir. Rehberde bulunan kişilerden kime göndermek istiyorsanız ona gönderebiliyorsunuz. Ama toplu fotoğraf gönderildiğinde buradaki resimlerin karşı tarafa gönderilmesi için ok işareti çıkmamaktadır. Whatsapp kullanan kişilerde buradaki toplu resimlerin karşı tarafa nasıl gönderileceğini bilmek istemektedir.

Whatsapp toplu resimleri toplu gönderme

Whatsapp gelen resimleri toplu gönderme, whatsapp fotoğrafları çoklu gönderme, whatsapp toplu fotoğraf gitmiyor, whatsapp fotoğrafları çoklu gönderme, whatsapp gelen toplu fotoğrafları karşı tarafa nasıl yollayabilirim. Yani bu konuyu biraz daha açacak olursak bize gönderilmiş olan toplu fotoğrafları aynı şekilde başka birine iletebilmek için sağlanacak ayarları aşağıdaki gibi yapabilirsiniz.

Whatsapp fotoğrafları çoklu gönderme

Öncelikle whatsapp uygulamasına girişimizi gerçekleştirerek bize toplu fotoğraf gönderen kişinin mesaj alanına geliyoruz. Daha sonrasında fotoğraflardan birinin üzerine tıkladığınız da aşağıya doğru fotoğrafların sıralandığını görebilmeniz mümkündür.

Sağ üst bölümde Seç diye bir ibare olacaktır. Ona tıklayıp sol üst menüdeki hepsini seç ikonuna tıkladıktan sonra sol alt kısımda gönder butonuna benzer bir ikon olacaktır. O ikona tıkladıktan sonra hangi alandan iletmek istediğinize ilişkin bir pencere gelecektir.

Gelen pencere ekranında whatsapp uygulaması da olacaktır. Whatapp seçmeniz halinde whatsapp hesaplarındaki rehberin ekranına yönlendirileceksiniz. Hangi kişiye göndermek istiyorsanız onu seçip göndermeniz yeterliliğini koruyacaktır.

Gönderim işlemleri sırasında hata olursa bu internet bağlantınızla ilgili hatadan kaynaklıdır. Bağlantıları gözden geçirip yeniden göndermeyi denemeniz halinde sorun olmayacaktır. Sağlanan işlem aşamaları belirtilen şekilde sorunsuz olarak yollayabilirsiniz. Merak ettiğiniz bir yer varsa yorum alanından bize bunu bildirebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap