1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. WhatsApp Hikaye İndirme

WhatsApp Hikaye İndirme

whatsapp-2
vanhaber.com.tr

İçindekiler

WhatsApp Hikaye İndirme

WhatsApp Hikaye İndirme nasıl yapılır? Sosyal medyaya hikaye paylaşımı özelliğinin girmesinden bu yana oldukça popüler hale gelen bu paylaşımlar aktif olarak kullanılırken indirme yöntemleri gibi birçok merak edilenleri de takipçilerimizle paylaşıyoruz.

Şimdi de WhatsApp video hikayeleri cep telefonuna nasıl indirileceği konusunu ve WhatsApp durum fotoğraf ve videoları nasıl indirilir Sorularının cevabını yanıtladık.

Cep telefonunuza indireceğiniz bir uygulama ile WhatsApp hikâye videoları indirme işlemi artık çok kolay. Dilediğiniz kişinin hikâyesinde yer alan fotoğraf ve videolar tek tıkla download edilebilecek, bu işlem ise Story Saver for WhatsApp adlı uygulama ile gerçekleştirilecek.

WhatsApp Hikaye İndirme

WhatsApp Durum Hikayeleri Nasıl İndirilir?

Fotoğraf olarak paylaşılan hikâyeler ekran alıntısı yaparak kaydetmek oldukça basit bir yöntem olsa da kişilerinizin Video WhatsApp hikâyelerini indirmek için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekiyor.

  • Story Saver for WhatsApp uygulamasını cep telefonunuza yükleyiniz.
  • WhatsApp uygulamasına girerek hikâyesini indirmek istediğiniz kişinin sayfasını açarak ekrandaki İNDİR düğmesine tıklayınız.
  • Güvenli bir biçimde cep telefonunuza hikâyeler video olarak indirilmiş olacaktır. Fotoğraflar için de aynı işlemi yapabilir veya ekran alıntısı biçiminde kaydedebilirsiniz.

Şimdi de WhatsApp video hikayeleri cep telefonuna da nasıl indirileceği konusunu ve. WhatsApp durum fotoğraf ve videoları nasıl indirilir Sorularının cevabını yanıtladık.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap