1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Whatsapp durum gönderilemedi

Whatsapp durum gönderilemedi

hqdefault (1)
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Whatsapp durum gönderilemedi

Whatsapp durum gönderilemedi paylaşılmıyor. Whatsapp hesabında hikaye paylaşımı yaptığınızda gönderilemedi uyarısı alıyorsanız çözüm yazımızda.

Whatsapp sohbet uygulamasında durum özelliğinin gelmesi sonrasında artık kullanıcılar platformdan hiç çıkamamaya başlamıştır. Eskiden rehberimizde bulunan kişilerin sürekli profil resimlerine ve hakkında kısmına aralıklı olacak şekilde bakardık. Ama artık durum bölmesinde tüm arkadaşlarımızın hikaye paylaşımlarına bakabiliyoruz. Nitekim bizimde rehberimizde bulunan kişilerin durumlarımıza bakabilmesi için kendimizde paylaşımlarımızı yapıyoruz. Hatta bu durum birbirilerine nispet haline dair gelmiştir. Gittiğiniz yerlerin, özel günlerin ya da eğlenceli bir anınızın paylaşımını yaparak durum alanını daha eğlenceli hale getirebiliyorsunuz. Yaptığımız paylaşımlara rehberimizde bulunan arkadaşlarımız tarafından yine aynı şekilde mesaj olarak yorumlarda yapılabilmektedir. Durum paylaşan kullanıcıların sonrasında gönderilemedi uyarısı oldukça can sıkmaktadır. Hatanın giderilebilmesi için çözüm bilgilerini aşağıda sizlere belirteceğiz.

Whatsapp durum gönderilemedi paylaşılmıyor

Whatsapp durum gönderilmiyor, whatsapp hikaye gönderilemedi diyor, whatsapp hikaye paylaşılmıyor, whatsapp durum hata veriyor, whatsapp durum paylaşmıyor, whatsapp durumu neden gönderilemedi hatası veriyor, whatsapp durum alanında paylaşım yapmaya çalışıyorum ancak hata vermektedir. Whatsapp uygulamasının içerisine girişinizi gerçekleştirdikten sonra durumu paylaştıktan sonra aradan zaman geçtiğinde gönderilemedi olarak görünürse sebebini birlikte kontrol edeceğiz.

Whatsapp durum gönderilmiyor

Whatsapp Play store ve Apple store üzerinden ücretsiz bir şekilde telefonlarımıza indirmiş olduğumuz sohbet uygulamasıdır. Ancak kullanımı için internet veri bağlantısının olması gerekiyor. İnternetiniz varken durum paylaşmak istediğinizde gönderilemedi uyarısı karşınıza geldiyse aşağıdaki aşamaları devreye koyabilirsiniz;

  • İlk olarak yapmış olduğunuz paylaşım esnasında internet bağlantısının kesildiğini belirtmekte fayda var.
  • O yüzden bunu yeniden paylaş demeden bağlantıları kontrol ettikten sonra gönderiyi silerek aynı paylaşımı tekrar denemelisiniz.
  • Yapacağınız bu işlem sonrasında gönderilemedi olarak hata veren paylaşım bu kez sorunsuz devreye girecektir.
  • Eğer bu ayarı yaptıktan sonra sorununuz devam ederse bunun için whatsapp’ı telefondan kaldırıp yeniden yükleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Genel bir sorun olup olmadığını da başka kişilere sorup öğrenebilirsiniz. Sorun genel ise beklemeniz lazım çünkü genel sorunlarda sunucu ile alakalı problem olduğu için alınan uyarının giderilmesini beklemelisiniz. Haricinde whatsapp hakkında farklı merak ettiğiniz ya da karşılaştığınız sorunları bizlere yorum alanından iletebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap