1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Whatsapp depolama kullanımı ne demek

Whatsapp depolama kullanımı ne demek

5e8ebf92c9de3d0c68f05e58
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Whatsapp depolama kullanımı ne demek

Whatsapp depolama kullanımı ne demek. Rehberinizde kayıtlı olan kişilerle yaptığınız konuşmaların ne kadar depolama kullanıldığını kaleme almış bulunuyoruz.

Telefon rehberimize kayıtlı olan kişilerle ya da kayıtlı olmayan kişilerle sohbetimizi genel olarak whatsapp uygulaması üzerinden sağlamaktayız. Whatsapp hesabında sizin rehberinizde kayıtlı olmayan kişiler sizde engelli değilse onlarda size mesaj gönderebilir. İzniniz varsa eğer yaptığınız durum paylaşımlarını, hakkımda kısmını ve profil resminizi de rehbere kayıtlı olmayan kişilere gösterebilirsiniz. Uygulamalar kendi içerisinde sürekli güncellemelere giderek alanlarına yeni eklemeler sağlamaktadır. Eklemeler sağlandıkça da özelliklerin kullanımı da hızlı şekilde yapılabilmektedir. Kiminle ne kadarlık veri kullanımı yaptığınızı görebilmek yani depolama alanını doldurduğunuzu görebilmek için ilgili ayarları kontrol edeceğiz. Whatsapp hesabınızda rehberinizde kayıtlı olan kişilerin bizlere göndermiş olduğu ya da bizim onlara göndermiş olduğumuz mesajların kullanım alanını da bu sayede öğrenebileceksiniz.

Whatsapp depolama kullanımı ne demek

Whatsapp depolama kullanımı nerede, whatsapp depolama kullanımı nedir, whatsapp depolama kullanımı bulma, whatsapp depolama kullanımı ne işe yarıyor, whatsapp hesabımda depolama kullanıma giriş için hangi adımları takip etmeliyim. Yönünde aklınızda var olan soru işaretlerine bir son verebilmek adına gereken araştırmaları bitirmiş bulunuyoruz. Yazıştığınız kişilerle olan görüşmeleri kontrol altında tutabilmek için bu alan sizler adına da önem arz edecektir.

Whatsapp depolama kullanımı görme

Kiminle ne kadarlık bir veri gönderimi yaptığınızı bulmak artık oldukça basittir. Özellikle whatsapp hesaplarında açılan gruplarda da dosya gönderimi ve video gönderimleri fazladır. Bizlere hesabımızdan gönderilen içerikler fazla internetimizi götürebilmektedir. Böyle durumlarda da mobil veriden gelen içerikleri indirmemeye dikkat etmelisiniz.

Wifi bağlandıktan sonra bu gruplara girerek kontrolleri sağlamanız ya da indirimleri yapmanız hem mobil verinizden daha az götürecek hem de kafanız rahat olacaktır. Mobil internetler bilindiği üzere tüm herkesin sınırsız değil. Belli bir GB kotası olanlar için depolama kullanımı oldukça önem arz eden bir özellik alanıdır.

  • Whatsapp hesabımıza girip oradan da sağ alt bölmede yer alan Ayarlar kısmına tıklıyoruz.
  • Açılan ekranda Veri ve Depolama kullanımı adı altında görülen sekmeye giriş sağlıyoruz.
  • Depolama kullanımı demeniz durumunda gelen ekranda rehberde kayıtlı olan ya da olmayan kişilerde yaptığınız veri kullanımını görebilirsiniz.

Whatsapp depolama kullanımı ne demek sorusunun yanıtını verirken hem de bu alana nereden giriş yapılacağını da detaylı şekilde anlatmış bulunuyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap