1. Ana Sayfa
  2. EKONOMİ
  3. VASKİ’den korona virüse karşı ödeme kolaylığı!
Trendlerdeki Yazı

VASKİ’den korona virüse karşı ödeme kolaylığı!

vaski_den_korona_viruse_karsi_odeme_kolayligi_h253102_3b82e

VASKİ’den korona virüse karşı ödeme kolaylığı!

Van su ve Kanalizasyon İdaresi, koronavirüs tedbirleri kapsamında vatandaşlara faturaların internet üzerinden ödeme kolaylığı sağlandığını açıkladı.

VASKİ’den yapılan açıklamada, önceliklerinin toplumun sağlığı olduğu belirtilerek, “Tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkisi altına alan korona virüs salgınına karşı, halihazırda uyguladığımız Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığınca belirlenen önlemlere ek olarak aldığımız önlemlerle de hizmetlerde kesintiye gitmeden halkımıza en iyiyi sunmak için çalışıyoruz.

Vatandaşlarımızın sağlığını korumak için, öncelikle tüm fatura ödeme işlemlerinizi VASKİ Mobil, VASKİ Web, PTT ve anlaşmalı olduğumuz bankaların online işlemler bölümünden yapabilir ve otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz bankalar; Ziraat Bankası, Vakıf Bank, Halk Bankası, Türkiye İş Bankası, TEB Bankası, Türkiye Finans Bankası, Akbank, Kuveyt Türk, PTT Bank, Ziraat Katılım Bankası, Vakıf Katılım Bankası, Deniz Bank, Şeker Bank ve Albaraka Türk’tür. Ayrıca tüm kredi kartları ile VASKİ web sitesi online ödeme ölümünde faturalarınızı ödeyebilirsiniz” cümlelerine yer verildi.

 

Vaski

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook      Instagram      Twitter      Pinterest      Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap