1. Ana Sayfa
  2. BÖLGE
  3. Vanspor Transfer Avı! Devre Arası Kampı Başladı.
Trendlerdeki Yazı

Vanspor Transfer Avı! Devre Arası Kampı Başladı.

6666666_360x400

Vanspor Transfer Avı! Devre Arası Kampı Başladı.

Türkiye Futbol Federasyonun da 2. lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Vanspor ligin ilk yarısını  30 puan alarak 5. sırada tamamladı. Van Spor Futbol Kulübü, ikinci yarı hazırlıklarını yapmak için dün gece Antalya’da kamp yapacağı otele ulaştı. Vanspor Futbol Kulübü’nün transfer konusunda iki sürpriz isim ile anlaşma konusunda ciddi adımları attığını açıkladı.

Vanspor Futbol Kulübü Teknik Direktörü Taner Taşkın sorumluluğunda dün gece Antalya’da buluşan Vanspor Futbol Kulübü futbolcuları, ikinci yarı çalışmalarına Antalya’da gerçekleştireceği kamp ile başlangıç yapacak. Farklı kulüpler ile gerçekleştireceği hazırlık maçlarını da bu kampta yapacak olan Vanspor Futbol Kulübü, ikinci yarıya hazır ve dinamik bir şekilde girmeyi hedefliyor. 2.ligde sert bir mücadele veren Vanspor ekibi ligi başarılı bir performans ile kapatmıştı. Yaptığı 17 resmi lig maçından 9 tanesini kazanmış yanı sıra 5 tanesini kaybetmişti. Mücadelelerden 3 kez de beraberlik sonucunu alan kırmızı siyahlı ekip, toplam 29 gol atmasına rağmen kalesinde yalnız 17 gol görmüştü.

Vanspor Transfer Avında

Başkan kampa çok önem veriyor!

Vanspor Futbol Kulübü Başkanı Servet Yenitürk, futbol takımı oyuncularını Antalya’daki kampta dün akşam saat 16.00 civarında toplayarak önemli bir konuşma gerçekleştirdi. Bu konuşma ile motivasyon dolan futbolcular konuşmanın hemen ardından ilk antrenmana başladı. Konuşma sonrası açıklamalar da bulunan sayın Servet Öztürk; ” Mutlaka yeni transferler olacaktır. Hatta size özel ikili bir müjde vereyim top geçer adam geçmez deyimi ile performans sergileyen iki önemli stoper oyuncusu ile ciddi oranda görüşmelerimiz var. Bu oyuncular hakkında önemli ilerlemeler kaydettik.” dedi. Bu sezon Vanspor Futbol Kulübünün 5-6 adet yeni transfer yapılacağı konuşuluyor.

 

Vanspor Transfer

 

İKİNCİ YARININ İLK MÜSABAKASI BANDIRMASPOR İLE OYNANACAK!

Antalya’ya kampa giden Vanspor Futbol Kulübü yeni sezona bomba gibi hazırlanıyor. İkinci yarının ilk maçında deplasmana gidiyor. İlk maçını ligin zorlu ekiplerinden Bandırmaspor ile verecek olan Vanspor Futbol Kulübü yoğun çalışmalara devam ediyor. Dişli rakibi Bandırmaspor ligin ilk yarısını 34 puan alarak 2. sırada tamamlamıştı.

 

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız.

Görüşlerinizi  bizimle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip edip haberlerimize kaçırmadan ulaşın.

Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.

Yorum Yap

Yorum Yap