1. Ana Sayfa
  2. SPOR
  3. Vanlı vücut geliştirme sporcusu İspanya yolcusu!
Trendlerdeki Yazı

Vanlı vücut geliştirme sporcusu İspanya yolcusu!

vanli_vucut_gelistirme_sporcusu_ispanya_yolcusu_h252773_afcc3
1
vanhaber.com.tr

Vanlı vücut geliştirme sporcusu İspanya yolcusu!

Vanlı vücut geliştirme sporcusu Halil İbrahim Biçer, milli sporcu ünvanını alarak Türkiye’yi İspanya’da temsil edecek.

Türkiye Vücut Geliştirme Federasyonu tarafından düzenlenen ve 25 sporcunun yarıştığı Milli Takım Seçmelerinde, Türkiye 2’ncisi olan ve Milli Sporcu ünvanı alan Vanlı sporcu Halil İbrahim Biçer, yarışmaya katılmak ve başarı elde edip dereceye girmek için uzun süredir çok çalışarak emek verdiğini ve iyi bir sonuç aldığı için mutlu olduğunu söyledi.

Biçer: “ İlk olarak, Mart ayında Türkiye Milli Takım Seçmelerine katılmaya karar verdim ve ilk yarışmada 25 kişi içerisinde Türkiye 2’incisi olarak Milli Takıma girmeye hak kazandım. Bunun için çok mutluyum.

Ülkemi, bayrağımı ve şehrimi İspanya’da yapılacak olan Avrupa Şampiyonasında temsil edeceğim. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun, çok teşekkür ediyorum.”dedi.

Türkiye’de her yıl düzenlenen ve vücut geliştirme sporuyla ilgilenenlerin katıldığı yarışmalara geçen yıl da yine Vanlı bir sporcu katılmış ve Türkiye Şampiyonu olmuştu.

Bu yıl yeniden düzenlenen ve Türkiye’nin birçok bölgesinden katılımcıların olduğu yarışmada Van bu defa 2’nciliği elde ederek yeniden adından söz ettirmeyi başardı.

sporcu

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap