1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Van’da sıra dışı korona virüs tedbiri!
Trendlerdeki Yazı

Van’da sıra dışı korona virüs tedbiri!

van_da_sira_disi_korona_virus_tedbiri_h254374_f9251
vanhaber.com.tr

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından korona virüse karşı sıra dışı bir tedbir alınırken kentin her bölgesindesosyal mesafe ve “Evde Kal” uyarıları bulunan çıkartmalar yapıştırıldı.

Korona virüs salgınıyla ilgili mücadele çalışmaları kapsamında Van Büyükşehir Belediyesi tarafından sosyal mesafeyi hatırlatan zemin çıkartmaları hazırlandı. ‘Sağlığınız İçin Mesafenizi Koruyun En Az 1 Metre’ yazılı çıkartmalar, kent genelindeki banka, noter, PTT şubeleri ve vatandaşın yoğun olarak hizmet almaya çalıştığı noktalara yapıştırılıyor. Yapılan çalışma ile sıraya girerek hizmet almaya çalışan vatandaşların sosyal mesafe kurallarına uymaları hedefleniyor.

Ayrıca Van Büyükşehir Belediyesine ait otobüslere de dezenfektan kiti bırakılırken, salgında vatandaşların evlerinde kalmalarını teşvik etmek için de otobüslerin dış kısımlarına ‘evdekal ve evegit’ yazıları yapıştırıldı.

Yapılan çalışmaları dikkatle takip eden vatandaşlar ise salgına karşı çalışmalarda farkındalık oluşturan Van Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

Korona

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap