1. Ana Sayfa
  2. EKONOMİ
  3. Van’da Nerede Kalınır?

Van’da Nerede Kalınır?

OTELLER
3

Van’da nerede kalınır? Sorusuna cevap arıyorsanız çok doğru yerdesiniz. Sizler için Van’da bulunan otel, pansiyon, apartları derledik. Bu makalemizde en uygun fiyatlı konaklamadan en lüksüne kadar bütün tercihlere ulaşabilirsiniz.

Van’da Nerede Kalınır?

Van’a gittik şimdi sıra geldi kalacak yere. Tüm gün gezip dolaştık. Dinlenmemiz gerek. Tabii ki sizlere tavsiyemiz olacaktır. Van merkezinde bulunan oteller şehre yakın olmak isteyenler için revaçta olan otellerdir. Şehir merkezinden sıkılanlar içinse Van Gölü çevresinde de oteller bulunmaktadır.

Lüks ve konfor arayışı içindeyseniz her iki yerde de dört yıldızlı ve beş yıldızlı oteller mevcut. Uygun fiyata konaklamayı tercih edenler için ise oldukça fazla seçenek bulunmaktadır. Merkezde bulunan 5 yıldızlı oteller için 2 kişilik toplam oda fiyatı 250 TL civarı seyrederken pansiyon ve 3 yıldızlı oteller için 2 kişilik oda fiyatı 150TL civarındadır.

Çoğu otel ve pansiyonlar da fiyata oda ve kahvaltı dahil edilmektedir. Daha da uygun bir konaklama tercihiniz ise apart şeklinde oteller de mevcuttur.
Van merkezinde bulunan Cumhuriyet ve Maraş Caddeleri konaklamak için revaçta olan iki mevkidir. Eğer ki Cumhuriyet Caddesinde ya da Maraş Caddesinde iseniz ulaşım sıkıntınız kendiliğinden ortadan kalkacaktır.

Vanda nerede kalınır?

Van Oteller

  • Hotel Fuat

Van Apartlar

  • Lacin Apart
  • WhiteBridge Apart

Van Pansiyonlar

  • Tekin Pansiyon
  • Çaldıran Pansiyon
  • Backpackers Pansiyon

Van’da Nerede Kalınır? (*ÖNERİ*)

Konaklamak için fiyat olarak daha makul bir seçeneğiniz daha mevcut. Hem temel ihtiyaçları rahatlık ile karşılayabiliyor hem de makul ücretinin cezbediciliği ile bizim sizlere tavsiyemiz olan yer; Van Şişli Öğretmenevi. Burada siviller günlük 50TL’ye, kamu personelleri 40TL’ye konaklarken öğretmenler ise 35 TL’den konaklıyorlar.

Oldukça makul bir seçenek olan öğretmenevi de konaklama tercihleriniz arasında değerlendirmeye alınmalı. Size küçük bir ipucu Van’da konaklama açısından sıkıntı çekmemek için Nevruz zamanı gitmemeye dikkat edin. Van’da konaklanacak yerlerin doluluk oranlarının en fazla olduğu zaman Nevruz zamanıdır.

Van uygun fiyata kaliteli oteller hakkında olan makalemize ulaşmak için lütfen buraya tıklayınız.

Yorum Yap

Yorum Yap