1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Van’da köpeğe vahşice işkence!
Trendlerdeki Yazı

Van’da köpeğe vahşice işkence!

kopek3

Van’da köpeğe vahşice işkence!

Van’da elinde silah olan kişinin müstakil bir evin bahçesinde gezdiği ihbarını alan polis ekipleri olay yerine gittiğiklerinde kanlar içinde kalmış köpekle karşılaştı.

Van Emniyet Müdürlüğü konu hakkında açıklamalarda bulundu.

Açıklamada 20 Şubat 2020 günü İpekyolu ilçesi Bostaniçi Mahallesi Kıratlı Sokakta bulunan müstakil bir binanın bahçesinde elinde silah ve el feneri olan bir şahsın olduğu şeklinde ihbar alındığı belirtildi.

Bunun üzerine ihbarda belirtilen adrese giden ekipler, inşaat halinde olan binanın etrafında bulunan güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye aldı.

Yapılan incelemede, elinde uzun namlulu silah ve el feneri olan iki şahsın bir süre binanın bahçesinde bulunduğu ve dere yatağına doğru gittikleri tespit edildi.

işkence

Çevrede yapılan araştırmada yerde yoğun kan izlerinin olduğu görülmesi üzerine kan izleri takip edilerek ateşli silah ile yaralandığı anlaşılan bir köpeğe rastlandı.

Yaralı köpeğin tedavisi için polis ekipleri hemen Van Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağı ekiplerine bilgi verdi. Yaralı köpek, belediye görevlilerince olay yerinden alınarak tedavi altına alındı. İHA

Kaynak : İHLAS HABER AJANSI

Yorum Yap

Yorum Yap