1. Ana Sayfa
  2. BÖLGE
  3. Van’da drift atan ambulans şoförü hakkında soruşturma!
Trendlerdeki Yazı

Van’da drift atan ambulans şoförü hakkında soruşturma!

811656

Van’da ambulansla drift yapan Hakkari İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı olarak görev yapan şoför hakkında soruşturma başlatıldı.

Ambulans ile drift attı gündem oldu!

Van’da, ambulansla drift attığı belirlenen sürücü hakkında soruşturma başlatıldı.

İl Sağlık Müdürlüğünden yapılan açıklamada, bir televizyon kanalında “drift yapmayan bir ambulans kalmıştı” başlıklı video yayınlandığı belirtildi.

Ambulans

HAKKARİ’DEN VAN’A HASTA GÖTÜRDÜ..

Bunun üzerine yapılan incelemelerde Van’da çekilen görüntülerdeki ambulansın Hakkari’ye bağlı olduğu ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi: “Gerekli soruşturmanın başlatılması için Hakkari İl Sağlık Müdürlüğü ile gerekli koordine sağlanmıştır.

Hakkari 112’ye bağlı Şemdinli ekibi, 24 Ocak’ta Van’a hasta getirmiş olup, sevk dönüşünde saat 11.13 ile 11.18 aralığında Van’ın Başkale ilçesi Hakkari sınırlarında ambulansla uygunsuz hareketlerde bulunulduğu tespit edilmiştir.

Söz konusu durumun Van 112 ekipleri ve ambulanslarıyla ilgisi bulunmamaktadır. Söz konusu olayla ilgili Sağlık Bakanlığımız talimatıyla Hakkari İl Sağlık Müdürlüğünce inceleme ve soruşturma başlatılmıştır.”

 

Bu tarzda mesleği ve kamu imkanlarını kötüye kullanan vatandaşları esef ile kınıyoruz. İçinde hasta,yaralı olsun olmasın bu tarz şeylerin bizim vergilerimiz ile alınan araçlarda yapılması oldukça yanlış ve olmaması gereken şeylerdir. Tekrarının yaşanmamasını ümit ediyor, bu şahıs için gerekli şeylerin yapılmasını diliyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Kaynak : Anadolu Ajansı

Yorum Yap

Yorum Yap