1. Ana Sayfa
  2. BÖLGE
  3. Van’da Donarak Öldü! Bir Kişi Daha Eklendi
Trendlerdeki Yazı

Van’da Donarak Öldü! Bir Kişi Daha Eklendi

vvvvv_360x400
vanhaber.com.tr

Van’da Donarak Öldü ! Van ilçelerinden olan Başkale’de İran hattına yakın bir yerde donarak can verdiği belirtilen, göçmen olduğu kesinleşen bir cesete ulaşıldı.

Van’da Donarak Öldü

Van’ın Başkale ilçesinin Kaşkol Caddesi Yiğit Dağı eteklerinde İran sınırına yakın bir yerde, Türkiye sınırlarına yasal olmayan yollarla giriş sağlamaya çalışan, düzensiz göçmen diye adlandırılan bir erkeğin cansız bedenine ulaşıldı. Hudut Kartalları ve Jandarma Komutanlı tarafından yürütülen rutin saha kontrolleri sırasında ulaşılan göçmen cansız bedenin, 25 yaşlarında genç bir Nijerya vatandaşı göçmene ait olduğu kararlaştırıldı. Gerçekleştirilen araştırmada, Nijeryalı genç göçmenin maruz kaldığı düşük hava sıcaklıkları sebebiyle donarak can verdiği kararına varıldı. Göçmen Van’da donarak öldü.

Göçmenin cesedi Van Adli Tıp Kurumuna sevk edildi

Nijeryalı genç göçmenin naaşı, Başkale Devlet Hastanesi tarafınca gerçekleşen araştırmanın ardından Van Adli Tıp Kurumuna sevk edildi. 25 yaşlarında genç bir Nijerya vatandaşı göçmene ait olduğu kararlaştırıldı. Gerçekleştirilen araştırmada, Nijeryalı genç göçmenin maruz kaldığı düşük hava sıcaklıkları sebebiyle donarak can verdiği kararına varıldı.

Van'da Donarak Öldü! Bir Kişi Daha Eklendi

Van’da donarak öldü 1 haftada 3. ceset

Van’ın Başkale ilçesinin Kaşkol Caddesi Yiğit Dağı eteklerinde İran sınırına yakın bir yerde, Türkiye sınırlarına yasal olmayan yollarla giriş sağlamaya çalışan son bir haftada 3. cansız beden olmuş oldu. İran sınırında cansız bedenine ulaşılan 3 kişinin de aynı sebepten yani Türkiye sınırlarına yasal olmayan yollardan girmeye çalışma sebebiyle can veren göçmenler olduğu belirtildi.

Van Başkale Kaşkol Mahallesi Hava Durumu

Şehir Adı: Van

İlçe Adı: Başkale

Köy / Mahalle: Kaşkol Köyü

Plaka Kodu:65

Posta Kodu: 65600

Van Başkale Kaşkol Köyü hava durumu hakkında bilgi verelim istedik. Kaşkol Köyünün bugünkü hava durumu ve ilerleyen 5 gün boyunca hava durumu nasıl olacak? Aşağıda belirttiğimiz, yer verdiğimiz hava durumu değerleri Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından alınmış olup siz değerli okuyucularımıza sunulmuştur.

26 Aralık Perşembe: En düşük sıcaklık -4, en yüksek sıcaklık ise 0 derecedir

27 Aralık Cuma: En düşük sıcaklık -3, en yüksek sıcaklık ise 0 derecedir.

28 Aralık Cumartesi: En düşük sıcaklık -6, en yüksek sıcaklık ise 1 derecedir.

29 Aralık Pazar: En düşük sıcaklık -5, en yüksek sıcaklık ise -1 derecedir.

30 Aralık Pazartesi: En düşük sıcaklık -5, en yüksek sıcaklık ise -1 derecedir.

Görüşlerinizi  bizimle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip edip haberlerimize kaçırmadan ulaşabilirsiniz.

Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.

 

Yorum Yap

Yorum Yap