1. Ana Sayfa
  2. TANITIM
  3. Van Firma Rehberi

Van Firma Rehberi

kako-5F8zqVz27zlmJzyO_768x360
1
vanhaber.com.tr

Van firma rehberi, Van ilinde yer alan ve her sektöre hitap eden firmaların bilgilerinin yer aldığı sizler için derlenmiş bir rehberdir. Bu rehberde ” firma ismi, firma logosu, firma adresi ” gibi temel  iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İşte sizin için derlediğimiz firmalar;

VAN FİRMA REHBERİ

 Firma Adı : Özpa Ticaret
 Yetkili Adı : Ömer Özdağ
 Telefon Numarası : 05337323273
 Fax Numarası : 04322234001
 Bulunduğu Şehir : Merkez
 Sektör : Orman Yan Ürünleri
 Web Sitesi : http://www.ozdaglar.com/
 E-Posta Adresi : [email protected]
 Adres : MARANGOZLAR SANAYİ SİTESİ N0: 18 VAN [email protected] TEL: 0 432 223 40 00
 Firma hakkında : 2014 YILI HAZİRAN AYI İTİBARİYLE 25 YILLIK GEÇMİŞİMİZİ YENİ BİR OLUŞUMLA TAÇLANDIRDIK. GÖRDÜĞÜMÜZDE MUTLU OLDUĞUMUZ İNSANLARLA BERABERİZ
ÖMER ÖZDAĞ

 Firma Adı : AR-FO Fotoğrafçılık
 Yetkili Adı : FARUK IŞIK
 Telefon Numarası : (0432) 215 5175
 Fax Numarası : X
 Bulunduğu Şehir : Merkez
 Sektör : Düğün & Organizasyonlar
 Web Sitesi : X
 E-Posta Adresi : [email protected]
 Adres : ZÜBEYDE HANIM CADDESİ Van, Turkey
 Firma hakkında : Van da ve ceresinde yaşayan tum fotogıraf cekmek ihtiyaci olan arkadaşlar AR -FO Fotoğırafcı van da hizmettinizde FARUK IŞIK DİYİYOKİ buyurun gelin hizmetinizdeyiz

 Firma Adı : özel diş klnik
 Yetkili Adı : hakan toktaş
 Telefon Numarası : 04322123730
 Fax Numarası : 4322123730
 Bulunduğu Şehir : Merkez
 Sektör : Sağlık, Medikal
 Web Sitesi : X
 E-Posta Adresi : [email protected]
 Adres : hastane cad şahin oteli yanı aslan iş merkezi kat 1
 Firma hakkında : özel ipekyolu ağız ve diş sağlığı polikliniği

 Firma Adı : MAKRO PATENT MARKA VE FİKRİ HAKLAR DANIŞMANLIK LTD ŞTİ
 Yetkili Adı : BÜNYAMİN DEMİRTAŞ
 Telefon Numarası : 05333920261
 Fax Numarası : 02582615368
 Bulunduğu Şehir : Merkez
 Sektör : Avukatlık & Danışmanlık
 Web Sitesi : http://www.makropatent.com.tr
 E-Posta Adresi : [email protected]
 Adres : topraklık mahallesi kayalık caddesi no:17
 Firma hakkında : MAKRO PATENT ; 13 yılı aşkın bir süredir, sınai haklar olarak bilinen marka, patent ve endüstriyel tasarım tescil işlemleri konusunda gerekli işlemlerin güvenli ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak amacıyla başta Denizli olmak üzere, bölge müdürlüklerimiz ve diğer illerdeki temsilcilerimiz aracılığıyla Türkiye genelinde hizmet sunmaktadır.

Hizmet alanını sadece tescil işlemleri ile sınırlı tutmayan MAKRO PATENT , teknik bilgi ve deneyimiyle patent işlemleri, aktif bağlantılarıyla yurtdışı tescil işlemleri, deneyimli kadrosu ile hukuki işlemler ile tescil öncesi ve sonrası tüm işlemlerde müvekkillerine profesyonel bir çatı altında hizmet vermektedir.

Yurtiçinde başvurusu yapılan ve ilan edilen marka başvurularının benzerlik takip ve izlenmesi etkin korumanın en önemli esasıdır. MAKRO PATENT , sinai hakkınızın tescilden sonra da takibini sağlamakta, müşterilerine özel olarak geliştirdiği takip sistemi ile ileride sinai haklarınıza gelebilecek saldırıları da önceden haber vererek etkin bir korumayı müşterilerine sağlamaktadır.

Her geçen gün kalitemizi arttırarak oluşturduğumuz profesyonel ekiplerimizle çözüm ortağınız olma yolunda başarıya birlikte yürümeye devam ediyoruz.

 Firma Adı : Van kombi servisi
 Yetkili Adı : Ahmet Tokaş
 Telefon Numarası : 05464326560
 Fax Numarası : 04322100110
 Bulunduğu Şehir : Merkez
 Sektör : Isıtma, Soğutma, Havalandırma
 Web Sitesi : http://vankombiservisim.com
 E-Posta Adresi : [email protected]
 Adres : Vali mithat bey Mah koçbey caddesi no 58
 Firma hakkında : Van kombi servisi orjinal yedek parça satış servis 
Van petek temizleme

 Firma Adı : Güvençelik Toz Boya Tesisi Elektrostatik Toz Boya Kabini Toz Boya Fırını Boya Tabancası
 Yetkili Adı : Eldar Bey
 Telefon Numarası : 0352 3220299
 Fax Numarası : X
 Bulunduğu Şehir : Merkez
 Sektör : Yapı ve Yan Sektörleri
 Web Sitesi : http://www.guvencelik.net
 E-Posta Adresi : [email protected]
 Adres : Adres : 1. O.S.B. 41. Cadde No:16 PK: 38070 Melikgazi / Kayseri
 Firma hakkında : Toz Boya Tesisi,Toz Emaye Tesisi üretimi yapan Güven Çelik anahtar teslimi fabrika kurmaktadır.Tübitak destekli projelerede imza atmıştır.Yurt içi ve yurt dışında bir çok fabrika kurmuştur.Toz boya kabini,Toz boya fırını,Toz boya tabancası.

 Firma Adı : özalp diş polikliniği
 Yetkili Adı : osman tırakgöz
 Telefon Numarası : 04327122720
 Fax Numarası :
 Bulunduğu Şehir : Merkez
 Sektör : Sağlık, Medikal
 Web Sitesi : x
x
 Adres : cumh. mah. ataturk cad. no:49/c özalp/ van
 Firma hakkında : Estetik diş hekimliği, implant, diş beyazlatma, ortodonti (tel tedavisi), ağız ve çene cerrahisi, periodontoloji, koruyucu diş hekimliği, çocuk diş hekimliği, diş dolgu tedavisi, kanal tedavisi, diş protezleri, çene-eklem problemleri, dijital ve panoramik röntgen hizmeti vermekteyiz.

 

 Firma Adı : Uzman Çocuk ve Ergen Psikolojisi Pedagog Kliniği
 Yetkili Adı : deniz akıncı
 Telefon Numarası : 03323210003
 Fax Numarası : x
 Bulunduğu Şehir : Merkez
 Sektör : Sağlık, Medikal
 Web Sitesi : http://www.pedagogkonya.com/
 E-Posta Adresi : [email protected]
 Adres : İhsaniye Mahallesi, Sultan Cem Cd. A Plaza B Blok No: 33, No:307, 42060 Selçuklu/Konya, Türkiye
 Firma hakkında : psikoloji kliniği, psikolog fiyatları, pedagog fiyatları, aile danışmanı, en iyi psikolog, çocuk terapisi, çocuk ve ergen pedagogu, çocuk psikoloğu fiyatları, çocuk psikoloğu

Konya’da Pedagoji kliniği ve aile destek merkezi olarak hizmet sunan kliniğimiz, bu alanda deneyimli, yeterli belgelere sahip uzman kadro ile çalışmaktadır. Yüksek lisans eğitimini almış ve uzmanlık sertifikaları ile kendini sürekli geliştiren ekibimiz ile en güncel yöntemleri kullanarak çocuğunuz, eşiniz ve aileniz ile mutlu bir hayat sürmenize yardımcı olmaktayız. Pedagog ve çocuk psikoloji desteğinin yanı sıra evlilik danışmanlığı ve aile danışmanlığı hizmetleri de sunmaktayız. Tüm teknolojik imkanları kullanmakta, bilimsel gelişmeleri sürekli takip etmekte ve tüm bu öğrendiğimiz bilgileri uygulayabilme becerimiz ile psikolog ve pedagoglarımızla gurur duyuyoruz. Sunduğumuz bazı hizmetler arasında çocuk terapisi, aile terapisi, çift terapisi, uzaktan destek, bireysel terapi, genç ve ergen terapisi yer almakta ve bu konularda kendimizi sürekli geliştirmekteyiz.

 

 Firma Adı : Furkan Reklam Ajansı Marka Patent Sosyal Medya İnternet Reklamları ve Google Adwords Hizmetleri
 Yetkili Adı : ömer ali bala
 Telefon Numarası : 03323510157
 Fax Numarası : 3323510157
 Bulunduğu Şehir : Merkez
 Sektör : Bilişim, Bilgisayar
 Web Sitesi : https://www.furkanajans.com/
 E-Posta Adresi : [email protected]
 Adres : Hacı Fettah Mahallesi, Furgandede Caddesi Larende Han Kat 5/504 A, 42040 Meram/Konya, Türkiye
 Firma hakkında : Firmamız 1991 yılından bu döneme kadar kurumsal web siteleri, google ön seo tabanlı siteler ve kurumsal Api kodlu sosyal medya hesaplarının kurulumu, tasarımı, yönetimi ve sosyal medya reklamlarında Konya?daki en iyi firmalardan bir tanesi olmayı başardık. Furkan Reklam Ajansı Aktif google Hizmetleri Ve Web Tasarımı Yapmaktadır. Bu Konjetürde Google Adwods Reklamları, Facebook Reklamları, Twitter Reklamları, Youtube reklamları Gibi Bir çok reklamları Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet Politikasıyla firmaların Geleceklerinde Önemli Rol oynamak için Yapmaktadır. Bizde Bu kapsamda Firmalarımızı Çağın Gerktirdiği Gibi Googlede (Google Optimizasyon)Üst sıralarda Çıkartmak İçin (Google Seo) Elimizden Geleni Yapmaktayız. Konya’nın kurumsal sosyal medya kurulumu, sosyal medya reklamları, api kodlamalı sosyal medya kurulumları, web sitesi tasarımları, seo tabanlı web sitesi kurulumları, marka patent danışmanlığı ve Google reklamları konusunda Konya’da ve Türkiye’de tanınan ve adından söz ettiren bir ajans olmayı başardık. Kurulduğumuz günden bu güne binlerce firmanın web site kurulumu, seo tabanlı web site kurulumu, kurumsal sosyal medya kurulumu, sosyal medya reklamları ve google reklamlarını oluşturarak tüm işlerimizde yüksek kalite, Google’de sosyal medyalarında bile sadece firma adları ile değil ürettikleri ürünler ve verdikleri hizmetlerlede ilk sıralarda çıkmalarını sağlayarak ulaşılabilirlikleri arttırarak ?İşlerini İnternete Taşıdık. 7/24 Ulaşılabilirlik ve kesintisiz hizmet sunmaktayız. İnternet reklamları ile ilgili hakkımızda tüm merak ettikleriniz için referanslarımızı ziyaret edebilir yada iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sizlerde kendi işlettiğiniz firmayı van firma rehberi kategorisine eklemek isterseniz bizlere sosyal medya hesaplarımız üzerinden yada sitemizde bulunan iletişim kısmından ulaşabilirsiniz. Bu sayede hem van firma rehberi kategorisinde yer alır hemde kurumsallık kimliğiniz artar. Van Firma rehberi üyeliği bulunan firmalar ile iletişime geçip sizde kendi firmanız hakkında fikir alabilir yol izleyebilirsiniz.

 

Sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayınız.

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız.

Yorum Yap

Yorum Yap