1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Twitter are you a robot sorunu geliyor

Twitter are you a robot sorunu geliyor

twitter
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Twitter are you a robot sorunu geliyor

Twitter are you a robot sorunu geliyor. Twitter hesabınıza giriş yapmak istediğiniz de ben robot değilim hatasıyla karşılaşıyorsanız çözüme dair bilgileri sunacağız.

Tüm sosyal medya hesapları kendi içerisinde farklılıklar gösterebilmektedir. Twitter ise kullanıcı kitlesi yönünden fazla olan bir sosyal medya platformdur. Tweet özelliğiyle kendini diğer uygulamalardan ayıran uygulama da bir tweet’i dünya gündemine getirmekte yine bizlerin elindedir. Twitter hesaplarına diğer uygulamalarda olduğu gibi girerken hatalarla karşılaşılabilmektedir. Uygulamaya giriş esnasında sıkça karşılaşılan sorunlardan birisi de are you a robot sorunudur. Yani Türkçe olarak kontrol ettiğimizde ben robot değilim hatası gelmektedir. Gelen bu hatanın temelinde ne gibi bir sorun yatmakta tümüyle incelemelerimizi sağlayacağız. Alınan hatanın nereye bildirmeniz gerektiğini detaylı şekilde sizlere sunduktan sonra problemimiz tam anlamıyla çözüme kavuşmuş olacaktır. Şimdi siz de hazırsanız eğer ayarlarımızı incelemeye başlayabiliriz.

Twitter are you a robot geliyor

Twitter ben robot değilim uyarısı, twitter takipçiler sıfırlanıyor, twitter robot değilim sorunu, twitter are you a robot, twitter robot hatası nasıl giderilir, twitter ben robot değilim tıklanmıyor, twitter ben robot değilim çalışmıyor. Twitter uygulamasına girişinizi sırasında oluşan bu sorunun giderilebilmesi için sağlanacak kontrol aşamaları tarafımızdan yapıldı. Girdiğimiz araştırmaları ise en ince ayrıntılarına varana kadar sizlerin huzuruna sunacağız.

Twitter ben robot değilim çalışmıyor

Twitter hesabına girişiniz esnasında robot değilim butonuna tıklamanız halinde herhangi bir etki görmüyorsa farklı bir tarayıcıdan hesaba giriş yapmayı deneyelim. Uygulama telefonunuzda kayıtlı ise eğer kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım.

Aynı hatayı alan farklı arkadaşlarınız var mı yok mu bunun incelemesini sağlayalım. Kimse de bu sorun yok sadece sizde böyle bir sorun yaşanıyorsa o halde yapılması gerekenleri gözden geçireceğiz

  • İlk olarak https://help.twitter.com/forms/signin formuna tıklayıp ilgili alana girişimizi sağlıyoruz.
  • Giriş sorunlarına dair bir sayfaya yönlendireceğiniz için bu gelen ekranda kullanıcı adınızı ilgili bölmeye giriyoruz.
  • E-posta adresinizi girip sorunu ayrıntılarıyla birlikte yazdıktan sonra Alt kısımda bulunan onaylama butonuna tıklamanız halinde işlemler bitmiş olacaktır.
  • Yaptığımız işlemlerle birlikte twitter tarafından gerekli incelemeler sağlanacak ve girdiğimiz mail adresine bize bir geri bildirim yapılacaktır.

Twitter are you a robot sorunu geliyor diyenlere özel yapacağınız ayarları detaylıca paylaşmış bulunuyoruz. Sizlerin eklemek istediği bir yer varsa bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap