1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Tuşba Belediyesi’nden annelere sürpriz

Tuşba Belediyesi’nden annelere sürpriz

3295523
vanhaber.com.tr

Tuşba Belediyesi’nden annelere sürpriz

Tuşba Belediyesi’nden annelere sürpriz geldi. Van merkez Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, bu yıl yeni tip korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle ‘Anneler günü’ kutlama etkinliği düzenleyemeyince evlerinde ziyaret ederek ceviz ve çam fidanı hediye etti.

Tuşba Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yılda anneleri unutmadı. Her yıl düzenlediği çeşitli etkinliklerle ‘Anneler Günü’nü kutlayan Tuşba Belediyesi, tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle kutlama geleneğini de değiştirdi. Alınan tedbirler nedeniyle toplu kutlama etkinliği yerine Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, anneleri tek tek evlerinde ziyaret ederek ceviz ve çam fidanı hediye etti. Her yıl gerçekleştirdikleri ‘Anneler Günü’ etkinliklerini bu yıl yapamadıklarını ancak anneleri de unutmadıklarını dile getiren Başkan Akman, ‘Anneler Günü’ dolayısıyla annelere verilebilecekleri hediyenin çok özel olması gerektiği düşüncesiyle ceviz ve çam fidanı dağıttıklarını kaydetti. Gelecek nesillere yeşil bir dünyayı ancak annelerin bırakabileceğini söyleyen Başkan Akman, “Anneler bizim her şeyimiz. ‘Anneler Günü’ dolayısıyla annelerimize çok özel bir hediye vermek istedik. Ceviz ve çam hediye ettik. Bu verdiğimiz hediye fidanlar inşallah toprakla buluşturularak gelecek nesillere daha yeşil bir Tuşba bırakmış oluruz” dedi.

Tuşba Belediyesinden annelere sürpriz

Anneler Günü’nü bu yılda unutmayan ve kendilerini evlerinde ziyaret ederek ceviz ve çam fidanı veren Tuşba Belediye. Başkanı Salih Akman’a teşekkür eden anneler ise bu yıl yaşanan yeni tip korona virüs (Covid-19) salgını da etkisiyle zaman zaman da duygu dolu anlar yaşadılar.

KAYNAK : İHA

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap