1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Tint Mimarlık

Tint Mimarlık

portfolio_07

İnsanoğlu yaşamın ilk çağlarından beri belli başlı bazı ihtiyaçlara sahip olmuştur. Bunların en başında gıda – yiyecek, barınma, sağlık gelmiştir. Yerleşik hayata geçtiğinden beri insanoğlu her defasında bulunduğu ortamın atmosferini değiştirecek ve farklı bir hava katacak olağan dışı tasarımları barındığı yerde uygulamış ve bulunduğu devrin teknolojisini de burada aktif bir şekilde kullanmıştır.

Günümüz teknolojisini verimli bir şekilde kullanarak sizi hayallerinize kavuşturmayı kendine misyon edinen Tint Mimarlık artık bir telefon kadar uzağınızda. Yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek ve hayalinizdeki evi bizimle paylaşmak gerisini Tint Mimarlık’ın uzman kadrosu, yetkileri ve ustalarına bırakın.

Eskiden hayalinizdeki ev ne kadar basit ve şık bir tasarıma sahip olsa da malzeme, yetkin eleman ve usta kişiler bulmada oldukça zorlanırdınız. Ancak günümüzde bu durum tamamen farklı. Hayallerinizdeki ev tasarımı ne kadar ütopik ve sıradışı olursa olsun Tint Mimarlık size uzakları yakın edecek şekilde devrin teknolojisini ve bilimsel gelişmelerini ayaklarınızın altına sererek bu hayalinize ulaşmanıza olanak sağlar.

Tint Mimarlık

2015 yılında Ankara’da kurulan Tint Mimarlık kurulduğu günden beri onlarca farklı kişisel ve kurumsal binaların, evlerin tasarımını gerçekleştirmiştir. Bunun yanında modern görünümlü ofis kurumları ile de adeta çalıştığınız ortamın atmosferini baştan yaratan iç mimarlık çözümleri ile de sektöre adından bahsettirmiş kısa süre içerisinde yoğun talepler almıştır.

Tint Mimarlık ekip üyeleri Mimarlık altyapısından yetişmiş olup çoğunun yurtdışı çalışma ve iş imkânı olmuştur. Bu durum yapılan projelere yansımış ve ekibin yaptığı iç dış mimari tasarımlarda globalde gelişen teknolojiler, tasarımlar ve araçlar aktif bir şekilde kullanılmıştır. Bu da müşterilerine daima modern ve global çözümler sunmalarının da öncüsü olmuştur.

Müşteri odaklı çalışma prensibi sayesinde isteğinize uygun tasarımların yapılmasında tamamen hayallerinizi referans alarak sizlere harika bir müşteri deneyimi sağlamayı kendine vizyon edinen Tint Mimarlık’ta adeta hayaliniz hayalimiz, istekleriniz amacımız oluyor.

2015’ten bu yana yaptığı birçok farklı modern görünümlü ofis, ev, bina tasarımları için sitemizdeki portföyümüzü inceleyebilir detaylı bilgi için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın hayallerinizdeki ortama kavuşmak size bir telefon kadar uzakta.

REFERANS : TİNT MİMARLIK

Yorum Yap

Yorum Yap