1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Tiktok videoyu favorilerden kaldırma

Tiktok videoyu favorilerden kaldırma

5e86f5edd265a205007f22c1
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Tiktok videoyu favorilerden kaldırma

Tiktok videoyu favorilerden kaldırma. Favorilere eklediğiniz bir içeriği kaldırmak için gereken aşamaları detaylı bilgileri yazı içerisinde bulabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarında gezinti yaptığımız sırada beğendiğimiz ya da beğendiğimiz içerikler olmaktadır. Beğendiklerimizi kaydederek ilerleyen dönemlerde tekrar görmeye imkan sağlamaktayız. Gönderisini beğendiğiniz sayfayı direk olarak takip isteği gönderebilmekteyiz. Farklı içeriklerini anında görebilmek için yaptığımız bu işlem oldukça işimizi görmektedir. Tik tok uygulamasında da beğenilen gönderiyi yine aynı şekilde üzerine basılı tutarak favorilere eklemesini sağlayabiliyoruz. Profili düzenle kısmının sağındaki bölüme tıklayıp oradan da favoriye eklediğiniz gönderiyi bulabiliyorsunuz. Ancak bazı kullanıcı kitlesi favoriye eklenen içeriklerin kaldırmak istediğinde kaldırma butonunun gelmediğini dile getirmektedir. Tik tok favorilerden kaldırmak istediğiniz videoyla alakalı olarak hangi alandan işlem yapılacağını detaylı şekilde anlatımını yazımızın içerisinde sizlerle paylaşacağız.

Tik tok videoyu favorilerden kaldırma

Tik tok favorilerden kaldırma, tik tok favori videosu nasıl kalkar, tik tok favorileri kaldırmak istiyorum, tik tok favorilerden çıkarma, tik tok videoyu favorilerden nasıl çıkartabilirim, tik tok videosunu favorilerden kaldırmak için hangi yolları takip etmem gerekiyor. Hesabınızda gezinti yaptığınızda çok beğendiğiniz ir gönderiyi favorilerinize ekleyip daha sonrasında o içeriği kolay bir şekilde bulabilmek mümkündür.

Tik tok videoyu favorilerden çıkarma

Favori videolarına ulaşım için öncelikle tik tok uygulamasına girerek profil alanına geliyoruz. Profil düzenle kısmının yanındaki butonuna tıkladığınızda Favorilerim adı altında bir ekran gelecektir. Buradan favorilere eklenen video içeriklerinizi de görebilirsiniz.

  • Favorilerinizde yer alan videolardan hangisinin favori kısmından çıkmasını istiyorsanız o videonun üzerine geliyorsunuz.
  • Video açıldığında sağ tarafta Paylaş ikonunu göreceksiniz. Ona tıkladıktan sonra karşınıza gelen seçenekler içerisinde Favorilerden kaldır butonunun olduğunu göreceksiniz.
  • Videonuz artık favorilerden kaldırılmış olacaktır.
  • Yapılan işlemler sonrasında diler favoriye tekrar video ekleyebilir dilerseniz de bu alanı komple temizleyebilirsiniz.

Tik tok videoyu favorilerden kaldırma işlemlerini yukarıdaki gibi işleme alırsanız sorun kalmayacaktır. Siz ayarları yaptıktan sonra video hala daha favorilerde görünüyorsa işlem sırasında bağlantı gitmiş olabilir. İnternet bağlantısını kontrol edip bağlı olduğunuzdan emin olduktan sonra tekrar denemenizi sağlamanız gerekiyor. Yine sorun giderilmezse uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak iletilen alana gelip işlemlerinizi bitirebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap