1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Tiktok videolarım keşfete düşmemeye başladı

Tiktok videolarım keşfete düşmemeye başladı

Tik-tok-videolarım-keşfete-düşmemeye-başladı
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Tiktok videolarım keşfete düşmemeye başladı

Tiktok videolarım keşfete düşmemeye başladı. Tik tok videolarınız önerilerde çıkmamaya başladıysa alınacak önlemlerinizi birlikte inceleyeceğiz.

Tüm sosyal medya hesaplarında hemen hemen keşfet alanı vardır. Olmayanlar hesaplarda da keşfet bölümüne benzer kısım yer almaktadır. Keşfet alanı hesabı açık olan kişilerin içeriklerin daha geniş kitlelere ulaşımı için önemli bir yerdir. En popüler kişilerin dahi video içerikleri bile keşfet alanına düşmediği taktirde beklenen ilgiyi görmeyecektir. Tik tok ülkemizde birçok kişi tarafından yeni yeni tanınan bir sosyal medya platformudur. Uygulama da özgün video içeriklerinin çekilerek daha fazla kitlelere ulaşım sağlanabilmektedir. Videolarınızın keşfete düşmesi halinde videoların bir anda beğenildiğini ve izlenme oranın hayli arttığını görebilirsiniz. Süreklilik kazanabilmesi için ise sürekli video paylaşımının sağlanması gerekiyor. Yani uygulamada aktif olmanız lazım ki videoların izlenmelerinde herhangi bir azalma söz konusu olmasın. Tik tok videolarınızdaki kalite önemlidir. Kalitesiz video içeriklerinin belli aşamadan sonra önerilmeyeceğini belirtebiliriz. Asıl konumuz olan videoların keşfete düşmeme sorununa ilişkin çözümün nasıl sağlanacağıdır.

Tik tok videolarım keşfete düşmemeye başladı

Tik tok paylaşımlarım önerilere çıkmamaya başladı, tik tok video içeriklerim keşfete düşmüyor, tik tok videolarımın keşfete düşmeme sebebi nedir, tik tok videolarım izlenmemeye başladı, tik tok önerilerde videolarım çıkmıyor. Paylaşım yaptığınız görsellerin kullanıcılara öneri olarak görünmemeye başlanmamasının sebebi paylaşımların ilgilenmiyorum olarak seçilmesiyle alakalıdır. Yani yoğun şikayet alan bir içerik paylaşımından uzak kaçamanızda fayda bulunuyor.

Tik tok videolarım önerilere düşmüyor

Yaptığınız paylaşımlar artık keşfet alanına düşmüyorsa bunun temel nedeni paylaşılan içeriklerin şikayet almasıyla alakalıdır. Alınacak başlıca önlemlerden birisi takipçilerinize yorum ve beğeni yapmalarını istemektir.

  • Görüntü kalitesi net çıkan görsellere öncelik vermelisiniz.
  • Bunun için güneş ışığından yararlanabilirsiniz.
  • Haricinde tik tok paylaşımlarınıza kendinize bakarak hangi içeriğiniz daha çok izlenmişse o içeriğe bağlı videoların çekmeye devam edebilirsiniz.
  • Video yayınlamaya kesinlikle ara vermemeniz gereklidir. Sürekli aktif bir şekilde videolarınızın paylaşımlarınızı sağlayabilirsiniz.
  • Tüm bunlara rağmen hala daha görseller keşfet alanına düşmüyorsa bu durumda sorun bildir üzerinden tik tok yetkililerin durumun ayrıntılı bir şekilde iletilmesini sağlayabilirsiniz.

Sağlanan işlemlerle birlikte tik tok paylaşımlarınızın yavaş yavaş eski haline geri döndüğünü sizlerde görebilirsiniz. Merak ettiğiniz bir yer varsa bize bunu yorum kısmından iletebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap