1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Tiktok videolar donuyor kasıyor

Tiktok videolar donuyor kasıyor

Tik-Tok-Instagram-bağlantısı-nasıl-yapılır
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Tiktok videolar donuyor kasıyor

Tiktok videolar donuyor kasıyor hatası. Tik tok uygulamasına paylaşılan videoların donmaması veya kasmaması için alınacak önlemler haberimizde.

Tik tok üzerinde yapılan video paylaşımları hızlı bir şekilde artmaktadır. Fakat tik tok uygulamasına mobil verisinden bağlanan kişi sayısının az olduğunu söyleyebiliriz. Nedenine gelecek olursak mobilden bağlanan kişilerin internetinin hızlı bir şekilde bittiğini dile getirmektedir. Sosyal medya uygulamalarının tamamına gelende wifiye bağlıyken giriş yapmaktayız. Tik tok hesaplarında videoların kaliteli olması ve içeriklerin her geçen gün artmasıyla beraber uygulamaya giren biri artık geri çıkamamaktadır. Yani üst üste gelen videoların hepsini izleyeyim derken günlük işlemimizi aksatabilmekteyiz. Son zamanlarda ise video içeriklerinde donma ve kasma durumuyla karşılaşanların sayılarında da bir artışın olduğunu söyleyebiliriz. Uygulamadaki bu sorunun önüne geçilebilmesi için telefonunuzdan sağlanacak ayarlarınıza birlikte göz gezdirerek sorunumuzu gidereceğiz. Donma ve kasma sorunu sonrasında ilk kontrol internet bağlantısını gözden geçirmek olacaktır. İnternet veri bağlantısında sorun olduğundan kaynaklı videolar da bu hataları alabilirsiniz.

Tik tok videolar donuyor kasıyor hatası

Tik tok videolar neden donuyor, tik tok videolar donmasın, tik tok videolar kasıyor, tik tok videolarının kasmaması için ne yapmam gerekiyor, tik tok video neden kasıyor, tik tok hesabında video karıncalı çıkıyor, tik tok video donma önlemleri. Tik tok videolarındaki kalite kullanıcıları hesaba bağlı hale getirmektedir. Özelliklede içeriklerin farklı kişiler tarafından paylaşılması da uygulamanın bir diğer değişik yönlerinden birisidir.

Tik tok videolar donmasın

Tik tok hesabına giriş yapıp videoları izlemeye başladığında donma ya da kasma meydana geldiğinde bu can sıkıcı bir hale gelebilir. İzlemek istediğiniz bir görseli o an için izleyememek moral bozucu olmaktadır. Mobile bağlıysanız wifiye bağlanarak bağlantı kurup tekrar hesaba giriş yapmayı deneyelim.

  • Wifiye bağlıysanız ve hala daha bağlantıda sorun meydana geliyorsa bunun sebebi çekim alanının az olmasıyla alakalı olabilir.
  • Modeme yakın alana geçtiğinizde sorunun devam edip etmediğini kontrol etmenizde fayda bulunmaktadır.
  • Bağlantılarınızda herhangi bir sorun olmamasına rağmen problem devam ediyorsa uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme yaparak deneme sağlayalım.
  • Başka bir telefonda aynı sorun olup olmadığını gözden geçirelim.
  • Tüm bu işlemlerin ardından eğer telefonunuz android ise sırasıyla ‘’Ayarlar>Uygulamalar>Tik tok> Verileri temizle ve ön belleği sil’’ diyerek yeniden giriş yapmanız gerekiyor.

Yapacağınız bu ayarlar sonucunda tik tok donma sorununun önüne geçebileceksiniz. Son olarak telefonunuza DNS bağlantısı vererek işlemlerinizi bitirebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap