1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Tiktok takipçi ve beğeniler sıfırlandı

Tiktok takipçi ve beğeniler sıfırlandı

5e86f5edd265a205007f22c1
1
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Tiktok takipçi ve beğeniler sıfırlandı

Tiktok takipçi ve beğeniler sıfırlandı. Tiktok uygulamasında bir anda tüm her şeyin sıfırlandığını gördüyseniz buna sebep veren etkenleri birlikte inceleyeceğiz.

Kullanım yaptığınız sosyal medya hesaplarında ihlal yapmamaya dikkat etmelisiniz. İhlal yapılması durumunda hesaplarınızla ilgili benzeri hatalarla karşılaşabilirsiniz. Dublaj ve düet videolarının hazırlanarak paylaşıldığı platformda takipçi, beğeni ve takip etme durumları vardır. Ki zaten tik toku diğer uygulamalardan ayıran en temel özelliklerinden birisi de beğeni kalplerinin toplamını profilde göstermektedir. Bunu sadece siz değil, sizi takip etmek isteyen kişilerde görebilmektedir. Hesap üzerinde yaptığınız gönderilerin toplamda almış olduğu beğeninin milyonlara ulaştığını görmek ister istemez sizi de mutlu etmektedir. Beğeni alan videolar haliyle takipçi sayısına da etki etmektedir. Ana profil alanında hem sizin takip ettiğiniz, sizi takip edenler ve bu kalplerin tamamını gördüğünüz bölüm yer almaktadır. Bunların bir anda sıfırlanması ister istemez sizi anlık olarak paniğe sokacaktır.

Tik tok takip takipçi ve beğeniler sıfırlandı

Tik tok takipçim sıfırlandı, tik tok kalplerim gitti, tik tok beğenilerim sıfırlandı, tik tok uygulamasında beğeni neden sıfırlandı, tik tok beğeni sıfırlaması neden olur, tik tok takip ettiklerim sıfırlandı, tik tok hesabımda her şey sıfırlandı sebebi nedir. Uygulama da gezinti yaptığınız sırada bir anda tüm emeklerinizin sıfıra indiğini görmek ister istemez sizleri de üzüntüye uğratacaktır.

Tik tok neden her şey sıfırlandı

Tik tok takipçi, takip edilen ve beğenilerin gitmesinin tek nedeni ihlal yapılmasıyla alakalıdır. Üçüncü parti yazılımın kullanılması, beğeni, takipçi artırma gibi programların kullanması bu ihlale sebebiyet vermektedir. Ya da bunun haricinde belli özelliklerin istenilenden fazla kullanılması sorunu yaşamanıza sebebiyet verecektir.

Lakin siz bunlardan hiçbirini yapmamamıza rağmen profil alanında görülen tüm bu bilgilerin bir anda sıfırlanması bağlantıyla alakalı olabilir. Öncelikle arka planda çalışan uygulamalarınızı kapatarak tekrar aynı ekrana girişimizi sağlayalım. Olmaz ile uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyelim.

Bunların hiçbiri olmaz ise başka bir telefondan hesabınıza girerek baktıktan sonra başka hesaptan da profilinizi kontrol etmenizde yarar var. Tüm bunları yaptıktan sonra hata devam ediyorsa sorun bildirisi üzerinden sorunu iletebilirsiniz.

Tik tok takip takipçi ve beğeniler sıfırlandı sorununu ise sizinle paylaşmış olduğumuz linke tıklayıp oradan iletebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap