1. Ana Sayfa
 2. SON DAKİKA
 3. Tiktok hesabım askıya alındı düzelmiyor

Tiktok hesabım askıya alındı düzelmiyor

5e86f5edd265a205007f22c1
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Tiktok hesabım askıya alındı düzelmiyor

Tik tok hesabım askıya alındı düzelmiyor. Tik tok uygulamasında hesabı askıya alınan kullanıcılar video yükleyememe hatalarıyla karşılaştığından izlenecek yolu anlatacağız.

Tik tok ülkemizde günden güne yaygınlaşmaya başlayan bir sosyal medya platformu haline geldi. Tam anlamıyla video ağırlıklı bir platform olan bu ağda diğer uygulamalarda fenomen olan kişilerinde geldiğini görebilmek mümkündür. Eğlenceli videoların çekilip yüklendiği uygulamada bazı sorunlarda yaşanabilmektedir. Hesaplara girememe, mesaj gönderememe, video yükleyememe gibi sorunlar oluşabilmektedir. Bunların yanına ek olarak son zamanlarda tik tok kullanıcıların en sık karşılaştığı problemlerden birisi de geçici askıya alınma sorunudur. Hesaplarının geçici olarak askıya alındıktan sonra video yüklemelerin beklemede kaldığını dile getiren çok kullanıcı bulunmaktadır. Her uygulama kendi içerisinde topluluk kurallarına önem vermektedir. Geçici askıya alınan hesaplarda tekrar video yüklemelerin yayınlanmaya başlaması ve bu sorun karşısında nasıl bir yol izleneceğine ilişkin bilgileri ise yazı içerisinde bulabilirsiniz.

Tik tok hesabım askıya alındı düzelmiyor

Tik tok video yükleme beklemede kalıyor, tik tok geçici askıya alındı, tik tok hesabım askıya alındıktan sonra ne zaman geçer, tik tok hesabım askıya alındı, tik tok geçici askıya alınan süre nedir, tik tok askıya alınınca ne olur. Diğer sosyal medya hesaplarında olduğu gibi tik tok uygulamasında da benzeri hataların giderilmesi mümkündür. Askıya alınan hesaplarla ilgili nelerin yapılacağını ise haberimizden öğrenebileceksiniz.

Tik tok geçici askıya alındı

Tik tok üzerinde hesap onaylanmamış bir hesapsa gelen spam ve şikayetler sonrasında hesabınız askıya alınabilmektedir. Askıya alınan hesapların genelinde video eklemelerde sorunlar meydana gelebilmektedir. Yüklemelerinizin çoğu beklemede olarak görünecektir. Oluşan temel sıkıntıyla alakalı olarak belli bir zaman geçmesini beklemelisiniz. Bu süre 24-48 saat aralığında olabilir.

 • Geçici olarak askıya alınan hesapta yüklemeler yapılmayacağından dolayı bu süre zarfında da tik tok yetkililerine sorun bildirisi yapmanız da yarar bulunmaktadır.
 • Tik tok üzerinde askıya alınma süresine dair belirlenen bir süre henüz yer almamaktadır.
 • Ancak bu süre zarfı içerisinde video paylaşımı olmayacağından dolayı beklemeniz gerekiyor.
 • Sebep olmadan askıya alındığını düşünüyorsanız dediğimiz gibi sorun bildir üzerinden sorun iletebilirsiniz.
 • Sorun bildirmenin nereden ve nasıl yapılacağını bilmiyorsanız aşağıda sizinle paylaştığımız link üzerinden işlemlerinizi ilerleyebilirsiniz.

Tik tok hesabım askıya alındı düzelmiyor diyenlere özel yazımızı hazırlamış bulunuyoruz. Yazı içerisinde belirtiğimiz işlem detaylarını işleme almanız halinde sorun yaşamayacağınızı bilmenizi isteriz. Tik tok ile ilgili farklı merak ettiğiniz ya da yaşadığınız bir sıkıntı varsa bunu yorumdan paylaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

 1. 2 ay önce

  ENGEL ALIM NEZAMAN AKTIP OLUR HESABIM
  SAYGI SEVGİLE GECICI SURE DİYOR 1 AY OLDU