1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Tiktok çıkış yapamıyorum olmuyor

Tiktok çıkış yapamıyorum olmuyor

5e86f5edd265a205007f22c1
vanhaber.com.tr

Tiktok çıkış yapamıyorum olmuyor

Tiktok çıkış yapamıyorum olmuyor. Tik tok hesabınızı silmek yerine hesaptan çıkışın sağlanabilmesi için oturum nasıl kapatılacağını yayınlayacağız.

Ülkemizde hızla yaygınlaşan uygulamalardan birisi olan Tik tok artık eskiye oranla daha fazla kitle tarafından bilinmektedir. Sosyal medya uygulamasını telefonlarına indiren kullanıcılar çekilen ve çektikleri videolarla birlikte kısa sürede inanılmaz kitlelere ulaşabilmektedir. Adını farklı bir arkadaşınızdan duyduğunuz da eminim sizlerde merak edip onu telefonunuza indiriyorsunuzdur. Uygulamanın kullanımı ise sanıldığından daha kolaydır. Keşfet alanına girerek buradan yayınlanmış olan videoların tamamına ulaşabiliyorsunuz. Haricinde sizler de video çekerek yayınlamasına dair müdahalelerinizi yapabiliyorsunuz. Tüm bunların yanında uygulamayı beğenmeyip silmek isteyenlerde uygulamadan çıkış yapmanın nerede olduğu merak eden kitle sayısı da fazladır. Uygulama içerisinde çıkış alanına erişim yapabilmek için nereye girmeni gerektiğini sizlerle paylaşırken çıkışın olmama nedenlerini de yine yazımızda sunacağız.

Tik tok çıkış yapamıyorum olmuyor

Tik tok oturumu kapatma, tik tok çıkış yapmayı bulamıyorum, tik tok çıkış yap yok, tik tok çıkış var mı, tik tok çıkış yapmak nerede, tik tok çıkış yapamıyorum, tik tok oturum kapatmayı bulamıyorum, tik tok oturum kapanmıyor, tik tok hesabında oturum kapatma nerede. Tüm sosyal medya hesaplarına ilk giriş yaptığımızda hemen uygulamadan nasıl çıkış yapılacağını merak etmekteyiz. İlerleyen zamanlarda acil bir çıkış yapmak gerekirse bunun için aramayla zaman geçirilmek istenilmemektedir.

Tik tok çıkış nerede

Her sosyal medya hesaplarında çıkış yap butonunun olduğu gibi dondurma silme ayarları da bulunmaktadır. Nitekim bu ayar tik tok uygulaması içinde geçerliliğini koruyan bir ayardır. Tik tok hesabında çıkış yapabilmek için takip etmeniz gereken yol aşağıdaki gibidir;

  • İlk olarak hesabınıza giriş yaptığınızda sağ alt alanda bulunan profil simgesine tıklıyorsunuz.
  • Profile tıkladıktan sonra gelen ekranın sağ üst alanında yer alan (…) kısma giriş yaptıktan sonra açılan sayfayı aşağıya doğru kaydıralım.
  • Aşağıda çektiğinizde gelen ekranda Oturumu kapat bölümü olacaktır. Bu alana tıkladıktan sonra tik tok hesabından çıkış işlemlerinin olması gerekiyor.
  • Eğer uygulamadan yapmış olduğumuz işlemler sonucunda çıkış olmazsa internet bağlantınızı gözden geçirerek arka planda çalışan uygulamaları kapatalım.
  • Olmazsa telefonu bir kez kapatıp açarak yeniden deneme sağladığınız da sorun çözümlenmiş olacaktır.
  • Oturum kapat görünmüyorsa uygulamayı güncellemeniz gerekiyor. Güncel ise sorun bildir üzerinden sorunu tik tok yetkililerine iletmeniz lazım.

Tik tok çıkış yapamıyorum olmuyor diyen kullanıcılar için ayarın nereden sağlanacağını anlatırken çıkış olmama durumlarda da yapmanız gerekenleri konu aldık. Üzerine eklemek istediğiniz bir yer varsa bunu yorumda iletebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap