1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Tiktok beğenilerim görünmesin

Tiktok beğenilerim görünmesin

Tik-tok-beğenilerim-görünmesin-çıkmasın
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Tiktok beğenilerim görünmesin

Tiktok beğenilerim görünmesin çıkmasın. Tik tok hesabınızda yaptığınız beğenileri kimse görmesin istiyorsanız yapılması gereken ayarı paylaşacağız.

Tik tok git gide büyüyen bir sosyal medya platformu olduğu için gelmesi gereken güncellemelerde artık hesaplara dahil edilmektedir. Tik tok üzerinde yapılan paylaşımların beğenilmesi durumunda beğenileri kapatabileceğiniz bir ekran yoktu. Haliyle de bu alan gizli olmadığı için kişiler beğendiği gönderiler gönül rahatlığı ile beğenemiyorlardı. Fakat bu durum tik tok yetkilileri tarafından anlaşılmış olacak ki artık beğenilerin başkalarının önüne geçebilmek mümkündür. Beklenen güncellemenin gelmesi eminim tüm tik tok hayranlarını fazlasıyla sevindirmiş durumdadır. Lakin tik tok uygulamasında yeniyseniz gelen güncellemelerin nereden işleme koyulacağını ya da işlemlerin hangi alandan sağlanacağını bilemiyor olabilirsiniz. Gizlilik ayarlarının içerisine girerek beğenilerinizi kendinize özel yapabilmeniz için getirilen yenilikten nasıl yararlanacağına ilişkin detayların tamamını yazımızda kapsamlı bir şekilde işleme alacağız.

Tik tok beğenilerim görünmesin çıkmasın

Tik tok beğenilerimi kimse görmesin, tik tok beğenileri gizlemek istiyorum, tik tok beğenileri nasıl gizlenir, tik tok beğenilerim başkaları tarafından görünmesin istiyorum, tik tok hesabında beğeniyi gizlemek için nereye girmem gerekiyor. Uygulama da istenilen bazı özellikler olmadığından ötürü bazı kullanıcılar uygulamayı sırf bundan ötürü silmek durumunda kalıyordu. Ama sosyal medya uygulamaları kullanıcıların isteklerini devreye koyduğu için beğenilerin artık görülmesinin önüne geçebilmek mümkündür.

Tik tok beğenileri gizleme

Tik tok hesabınıza girişimizi gerçekleştirip daha sonrasında profil alanına geliyoruz. Profil bölümüne giriş yaptıktan sonra sağ üst alanda bulunan (…) çizgili butona tıklıyoruz. Karşımıza gelen ekranda birçok seçenek olacaktır.

  • Seçenekler içerisinde ‘’Gizlilik ayarları’’ kısmına girişimizi gerçekleştirelim.
  • ‘’Beğendiğim videoları kimler görebilir’’ Burada herkese açık butonundan başka bir seçenek olmadığı için beğeniler tüm herkes tarafından görülebilmekteydi.
  • Fakat artık ‘’Sadece ben’’ özelliği de eklendiği için bu alandan yenileme işlemlerini sağlayabilirsiniz.
  • Eğer sizin tik tok hesabınızda hala daha sadece ben bağlantısı eklenmediyse bunun için yapmanız gereken ayar uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemek olacaktır.
  • Uygulama kaldırıp yüklendikten sonra sorun giderilecek ve uygulama da en son sürüm halinde inecektir. Telefonlarınıza gelen güncellemeleri de anında işleme koymanız da fayda bulunmaktadır.

Tik tok beğenilerinin gelen yenilikle beraber bundan sonra profil alanınızda yaptığınız beğeniler başkalarına görünmeyecektir. Ayarı sadece ben yaptıktan sonra bundan böyle tüm gönderilerin beğeni işlemlerini sağlayabileceksiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap