1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Tiktok bağlantıyı kopyalama nerede

Tiktok bağlantıyı kopyalama nerede

tiktok
vanhaber.com.tr

Tiktok bağlantıyı kopyalama nerede

Tiktok bağlantıyı kopyalama nerede. Tik tok uygulamasında paylaşılan görsellerin bağlantıları kopyalamanızı yazımızla beraber kolaylaştıracağız.

Çığ gibi büyüyen tik tok uygulamasında video paylaşımları her geçen gün artış göstermektedir. Çok farklı bir platform olan uygulama ülkemizde artık tüm akıllı telefonlardaki yerini almış durumdadır. Tik tok videolarınızı anında binlerce kişiye ulaştırabilmektedir. Kitle büyüdükçe içeriklerin kalitesinde de artışlar olmaktadır. Sosyal medya alanında hızla gelişim göstermekte olan uygulama içerisinde fenomen olma ise oldukça rahat şekilde ilerlemektedir. Ki zaten uygulama da buna imkan sunmaktadır. Tik tok üzerinde beğendiğiniz bir gönderiyi başka alanda paylaşabilmek mümkündür. Videoyu paylaşan kişi videosunu paylaşmaya izin vermişse istediğiniz alandan işlem yapabiliyorsunuz. Hesaplarda paylaşılan videoların bağlantılarını kopyalayarak başka platformda birine gönderim o gönderiyi doğrudan bulmasını sağlayabilirsiniz. Yani bağlantı kopyalama yöntemi ile paylaşım sağlamadan doğrudan videoya ulaşımını yapabilirsiniz. Tik tok hesabında bağlantı kopyalama ayarının nerede olduğuna dair işlemlerini ise birlikte incelemesini sağlayacağız.

Tik tok bağlantıyı kopyalama nerede

Tik tok bağlantıyı kopyalamayı göremiyorum, tik tok hesabımda paylaşılan videonun bağlantı kopyalama ayarı yok, tik tok bağlantı kopyalama işlemi ne işe yarıyor, tik tok bağlantıyı kopyaladıktan sonra nasıl bir yol izlemeliyim, Bağlantı kopyalama sistemi tüm uygulamalarda neredeyse var diyebiliriz. Tabi bunun tik tok platformunda olmamasını beklemek olmaz. Uygulamada kopyaladığınız bağlantıyı farklı platformdan başka birine gönderimini gerçekleştirerek o kişinin videoya daha rahat bir erişim sağlamasını kolaylaştırabilirsiniz.

Tik tok bağlantı kopyalanmıyor

Tik tok hesabında bağlantıyı kopyalayabilmek için ise öncelikle hesabınıza giriş gerçekleştirip daha sonrasında hangi bağlantıyı kopyalamak istediğinize karar vermelisiniz. Kararınızı verdiğinizde videonun üzerine geldiğinizde sağ tarafta ‘’Paylaş’’ butonu göreceksiniz.

Paylaş butonunun üzerine tıkladığınızda gelecek olan ekranda size birçok seçenek sunmaktadır. Yani doğrudan hangi platformda paylaşmak istiyorsanız bu seçeneklerin birçoğunu da sizlere tik tok sunmaktadır. Fakat siz sadece bağlantıyı kopyalamak istiyorsanız gelen ekranı sağa doğru kaydırın.

En sona doğru geldiğinizde ‘’Bağlantıyı kopyala’’ seçeneği belirecektir. Bağlantı kopyalandı dedikten sonra o bağlantı artık cihazın hafızasına kayıt edilecektir. Beraberinde kime hangi yolla göndermek istiyorsanız o platforma gelip üzerine basılı tutarak yapıştır demeniz halinde ilgili bağlantı karşı tarafa gönderilecektir. Karşı tarafta tik tok uygulaması varsa bağlantıya tıklaması halinde doğrudan sizin istediğiniz videoya erişecektir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap