1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Tiktok ateş efekti nerede göremiyorum

Tiktok ateş efekti nerede göremiyorum

5e86f5edd265a205007f22c1
vanhaber.com.tr

Tiktok ateş efekti nerede göremiyorum

Tiktok ateş efekti nerede göremiyorum. Tik tok uygulamasında son zamanlarda videolarda kullanılan bu efekti nasıl kullanacağınızı yazımızda bulabilirsiniz.

Uygulamalarda bir anda kullanılan bir özellik popüler hale gelebilmektedir. Dolayısıyla hemen bizlerde bu özelliğin kullanılmasına yönelik araştırma içerisine girmekteyiz. Ejderhası var ile birlikte gelen yeni akımda artık kullanıcılar ellerinden ateş çıkartarak videolarını çekmektedir. Ele ateşin nasıl geldiğini merak edenler ise efektin nerede olduğunu bir türlü bulamadıklarını dile getirmektedir. Konunun kapsamlı şekilde araştırmasını gerçekleştirerek ateş efektinin ele gelebilmesi için ne yapılması gerektiğini inceledik. Yazımızla birlikte artık sizlerde videolarınız da ateş efektini bularak kullanımlarınıza başlayabilirsiniz. Tik tok ülkemizde yeni popüler olan bir uygulama olduğu için kullanıcıları da yenidir. O yüzden neyin nerede olduğu çok fazla bilinmemektedir. Tik tok ile ilgili yaşanan sorunları anlatmaya devam ederken yazımıza konu olan ateş efektini nasıl kullanacağınızı anlatacağız.

Tik tok ateş efekti nerede göremiyorum

Tik tok elim ateşli olmuyor, tik tok ateş efektini bulamıyorum, tik tok ateş efekti bende çıkmıyor, tik tok ateş efektini nasıl kullanabilirim, tik tok ateş efekti kullanımı, tik tok ateş çıkmıyor, tik tok uygulamasında ateş efektinin kullanımını nasıl yapabilirim. Sizlerde çektiğiniz videolarda elinizden ateş çıksın istiyorsanız o halde doğru yerdesiniz. Birlikte yapacağımız işlemlerle birlikte artık ateş efektini sizlerde kullanabileceksiniz.

Tik tok elime alev gelmiyor

Tik tok uygulamasına girişimizi yaptıktan sonra ortadaki + işaretine tıklayıp video ekranına geliyoruz. Videoyu başlatmadan önce sağ tarafta Efektler adı altında seçenek göreceksiniz. Oraya girdikten sonra popüler alanına geliyoruz.

Ardından gelen efektler içerisinde ateş içerisinde el işaretini göreceksiniz. Ona tıklayıp videoyu çektiğiniz sırada elinizi kameraya doğru getirdiğinizde avuç içinde ateş çıkmaya başlayacaktır. Sizde eğer girdiğiniz alanda böyle bir özellik gelmiyorsa uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeniz gerekiyor.

Yine görünmezse farklı bir telefondan giriş gerçekleştirmenizde yarar bulunmaktadır. Son olarak yine problem devam ederse tik tok yetkililerine sorunu detaylı şekilde iletmeniz yeterlidir. Bunu sorun bildir üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Tik tok ateş efekti nerede göremiyorum problemiyle ilgili sorun yaşayan kullanıcılarımız için ayarların nereden yapılacağını yazımız içerisinde sunmuş bulunuyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap