1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Tiktok alakasız videolar öneriliyor

Tiktok alakasız videolar öneriliyor

5e86f5edd265a205007f22c1
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Tiktok alakasız videolar öneriliyor

Tiktok alakasız videolar öneriliyor. Uygulama içerisinde keşfet alanında karşınıza yabancı videolar geliyorsa çözüme ilişkin işlemleri birlikte inceleyeceğiz.

Tik tok uygulamasında kendinize has tasarladığınız bir video keşfete düştükten sonra binlerce hatta milyonlarca kişi tarafından videonuz izlenebilmektedir. Yine aynı şekilde diğer kullanıcıların videoları da sizin hesabınızdaki keşfet alanına otomatik olarak düşmektedir. Tik tok etkiletişim halinde çalıştığını zaten zaman içerisinde hemen görmüşsünüzdür. Yani videoların beğenilmesini bırakın bir videoyu ikiden fazla izlediğinizde ona özel içeriklerin artık keşfete geldiğini görebilirsiniz. Ama bazı kullanıcılar kendi keşfet alanında daha öncesinde hiç izlememiş olmasına rağmen değişik videoların karşınıza geldiğini dile getirmektedir. Sürekli yabancı videoların önüne çıktığını aynı zamanda yaptığı video paylaşımlarına da gelen yorumların yabancı olduğunu gözlemlemektedir. Karşılaşılan problemin uygulama içerisinde çok nedeni bulunmaktadır. O yüzden bu nedenleri tek tek ortadan kaldırarak sizlerin de beğenilerinize göre içeriklerin keşfete düşmesine imkan sağlayacağız.

Tik tok alakasız videolar öneriliyor

Tik tok yabancı videolar geliyor, tik tok yabancı videolar önerilmesin, tik tok saçma sapan videolar öneriliyor, tik tok videolarımı yabancılar izliyor, tik tok keşfeti düzenleme, tik tok keşfete alakasız videolar geliyor, tik tok alakasız videoların gelmemesi için ne yapmam gerekiyor. İşte bu soruların tamamının ortadan kalkabilmesi adına yapmanız gereken ayarları gözden geçireceğiz. İlk olarak yabancı videoları gördüğünüz o kişileri takip ettikten sonra video içeriklerini beğenip yorum atarsanız bundan dolayı video içerikleriniz de yabancı önerilecektir.

Tik tok yabancı videolar geliyor

Tik tok uygulamasında da yukarıda da belirttiğimiz üzere etkiletişim oldukça önemlidir. O yüzden siz beğenileri ya da yorumları neyin üzerinde yoğun tutarsanız o video içeriklerinin karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Tabi bunun yanı sıra bir de artık uygulama içerisinde bölge seçimi bulunmaktadır. Eğer siz bölge seçimini ‘’Türkiye’’ olarak belirlemediyseniz bundan dolayı da karşınıza yabancı videolar çıkmaktadır.

  • Bölge ayarlarının kontrolü için ise uygulamanın içerisinde profilinize geldikten sonra sağ üst alanda bulunan (…) çizgili kısma tıklayıp,
  • Oradan da ‘’Hesabımı yönet’’ bölümüne gelerek ‘’Bölge’’ ayarını ‘’Türkiye’’ olarak seçtikten sonra telefonunuzu kapatıp yeniden açarak uygulamaya girip keşfet bölümünde gezinti yapmanızda yarar bulunmaktadır.
  • Yine düzelmez ve üstteki bilgiler doğrultusunda beğenileriniz de normal ise bu durumda tik tok yetkililerine konunun araştırılması hususunda bilgi verebilirsiniz.

Tik tok alakasız videolar öneriliyor sorununa ilişkin tik tok sorun bildirisi sonrasında ilgili incelemeleri yaparak hesabınızda yaşanan sorunun önüne geçilebilmesi için işlemleri tamamlayacaktır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap