1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Telefon Onayı Almadan Youtube Hesabı Açma
Trendlerdeki Yazı

Telefon Onayı Almadan Youtube Hesabı Açma

yt_1200-vflhSIVnY
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Telefon Onayı Almadan Youtube Hesabı Açma

Telefon Onayı Almadan Youtube Hesabı Açma yazımızda telefon numaranız olmadan Youtube üzerinden hesap nasıl açılır bundan bahsedeceğiz. Bu yazıyla sizlere bu yazımızda bir takım ipuçları vereceğiz.

Bilindiği gibi Youtube kanalı açmak, hesap oluşturmak için gerçek bir telefon numarasına ihtiyaç vardır çünkü girdiğiniz telefon numarasına gelecek onay kodu ile doğrulama yapılarak Youtube hesap açma işlemi gerçekleşmektedir.

Telefon Onayı Almadan Youtube Hesabı Açma

Buda güvenlik amaçlı olarak sms doğrulama yapılarak hem bot hesap olmadığınızı hem de ileride doğabilecek güvenlik sebepleri nedeniyle işinize yarayacaktır.

Fakat elinizde tek telefon hattı, numarası var ve siz sınırsız Youtube hesabı açmak istiyorsanız size bol miktarda telefon numarası ihtiyacı olacaktır. Bu nedenle size sanal telefon numarası ile telefon onayı olmadan Youtube hesabı nasıl açılıyor bunu anlatacağız.

Sınırsız Telefon Numarası İle Youtube Hesap Açma

Fiziki telefon numarası olmadan sanal telefon numarası ile sınırsız Youtube hesabı oluşturmak için ilk yöntem “https://www.callromania.ro/en” adresi üzerinden yeni bir hesap açarak e-posta adresi ile onaylamak suretiyle ülkeyi Romanya olarak ayarlayın ve telefon numarasını siteden alarak hesap açabilirsiniz.

Bunun dışında diğer bir yöntem yine aynı bu sefer farklı bir siteden. “http://pinger.com/tfw” adresi üzerinden telefon numarası alarak Youtube hesabı açarak fiziki telefon numarası olmadan Youtube hesabı açabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap