1. Ana Sayfa
  2. BÖLGE
  3. Tecavüz Şoku! Van’da tutuklu caniye tecavüz cezası!

Tecavüz Şoku! Van’da tutuklu caniye tecavüz cezası!

xxxx_360x400
vanhaber.com.tr

Tecavüz ve cinayete kurban ettiği Ceren Özdemir’in katili Özgür Arduç, mahkemenin ilk oturumuna Van Cezaevindeki görüntülü konuşma sistemi ile bağlantı yaptı. İlk cümlelerinde ise “Çocukluğumda 2 kez tecavüze uğradım. Bu olaydan sonra insanlara hep kötülük yapmak istedim” dedi.

 

Ordu’da, 3 Aralık tarihinin gecesinde Ordu’da üniversite okuyan Ceren Özdemir’i, doğum gününden 3 gün önce bıçaklayarak canice ölümüne sebep olan Özgür Arduç, uzaktan canlı bağlantı sistemi ile mahkeme huzuruna çıktı. Katilin verdiği ilk ifadesinde, “Daha önce iki kez tecavüze mağruz kaldım, herkesten bu sebep ile nefret ediyorum” dedi.

20 yaşını yeni dolduran Ceren Özdemir’i doğum gününden 3 gün önce vahşice öldürdükten sonra yakalanıp ceza evine hızlı bir şekilde gönderilen zanlı Özgür Arduç, uzaktan canlı ses ve görüntü bağlantısı ile mahkeme karşısına çıktı. Van‘daki özel güvenlikli cezaevindeki  muhafazalı hücrede tutulan Arduç’un, Ordu Adliyesi 1. Ağır Ceza Mahkemesi tarafınca ifadeleri alındı.

Tecavüz İntikamı Alıyorum!

Saat 10.48 ‘de  ifadesini veren katil Arduç, “Daha önce bende başka bir ilde tecavüze mağruz kaldım. Bunu kimselere söyleyemediğim için İstanbul’a kaçtım. İstanbul’da ise 3 vatandaş bana kalacak yerimin olmadığından dolayı yardım edeceklerini ilettiler. Ama daha sonra onlarda bana tecavüz etti. Benimde bu olaylardan sonra insanlara karşı kin ve nefret duygum arttı ve gözümü köreltti.

Yaptığım bütün canilikleri insanlardan intikamımı almak için yaptım. Bana yapılan tecavüz olayı hariç bütün suçları elimden geldiğince herkese işlemeye kalkıştım.Daha önce de kolay olduğu için hayvanları trenin önüne iterek öldürdüm. 2005 yılında ise Dinçer Akçevre’yi hiçbir sebep yokken bıçakladım ve öldürmeye kalktım. Başkalarının malını çaldım ve iftiralar attım bunları tamamen intikam almak adına kin duygusu ile yaptım. İfadelerine yer verdi.

 

tecavüz

“Karşılaştığım ufak çocukları bile öldürmek istedim”
“19 sene aradan sonra serbest kalınca karşıma ilk çıkan insanı öldürmek istedim” diyen katil Arduç, “Benim beyin hücrelerim doğru çalışsa sizce 6 yaşındaki ufacık bir çocuğu öldürmek ister miyim? Olay günü günahsız bir adamın dükkanından çaldığım bıçak ile karşıma ilk çıkanı öldürmek istedim. Cerenin hiçbir özelliği yoktu tamamen tesadüf.  Onu ben seçmedim, kendisini tanımıyorum.

Ceren Özdemir’in anne ve babası Gülfer ve Yılmaz Özdemir çifti olayın sonuna kadar arkasında duracağını ve bütün gücüyle savaşacağını belirtti.

 

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız.

Görüşlerinizi  bizimle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip edip haberlerimize kaçırmadan ulaşın.

Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.

Yorum Yap

Yorum Yap