1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Teamviewer dil değiştirme nerede

Teamviewer dil değiştirme nerede

TeamViewer-12
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Teamviewer dil değiştirme nerede çıkmıyor

Teamviewer dil değiştirme nerede çıkmıyor. Uzak bağlantının kurulabilmesi için kullanım sağladığımız Teamviewer uygulaması için dili nasıl değiştireceğinizi ele aldık.

Günümüz çağında teknoloji hızlı şekilde gelişim göstermektedir. Eskiden bilgisayarlarımızda sorun oluşması halinde bilgisayarcıyı eve getirmeden sorunu gideremiyorduk. Ama artık böyle bir duruma gerek kalmadan yaşanan sıkıntıları araştırma yaparak giderebiliyoruz. Donanımsal kaynaklı olmayan her türlü sorunu araştırma yaparak çözüme kavuşabilecektir. Bizim gideremediğimiz sorunlarla alakalı da bilen kişilerin evimize gelmeden uzak bağlantı yöntemiyle bu sorunu gidermesi mümkündür. Bunun için çeşitli uzak bağlantı uygulamaları kullanabilirsiniz. Fakat bunlar içerisinde en çok tercih edilen ise tartışmasız Teamviewer uzak bağlantı uygulamasıdır. Bağlantının bir kez kurulması sonrasında uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeniz halinde verilen şifre sürekli değişmektedir. Değişen şifreyi siz karşı tarafla paylaşmadığınız sürece o şifre bilinmeyecektir. Teamviewer kullanımı yaparken dili de önemli olduğundan dolayı dili nereden değiştireceğinizi ise yazımızda bulabilirsiniz.

Teamviewer dil değiştirme çıkmıyor

Teamviewer dil değiştirme, teamviewer dil nasıl değiştirilir, teamviewer dil değiştirme bende yok, teamviewer dili değiştirmek istiyorum, teamviewer uygulamasının dili değişmiyor, teamviewer uygulamasında dil ayarları nerede. Kullandığınız uygulamanın dilini değiştirmek sizlerin elinde olduğu için bu ayarları sağlayarak hangi dilde kullanmak istediğinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Dil değişikliğinin devreye girebilmesi adına programda nereye giriş yapmanız gerektiğine ilişkin detayları yazımızda yer almaktadır.

Teamviewer dili nasıl değiştirebilirim

İlk olarak uygulamanızı bilgisayardan açıyoruz. Uygulamayı açtıktan sonra üst ana menü ekranında Ekstralar adı altında bir yazı göreceksiniz. Bu yazıya tıkladıktan sonra Seçenekler kısmına tıklıyoruz.

  • Seçenekler bölümüne girdikten sonra ise sol tarafta bulunan Gelişmiş alanına giriş yapalım.
  • Karşınıza gelen sayfanın orta ekranında Gelişmiş ayarları göster adı altında bir yazı göreceksiniz. İlgili alana girerek işlemlerimize devam ediyoruz.
  • Son olarak açılan ekranda göreceğiniz seçenekler içerisinde Görüntüleme dili diye bir alan göreceksiniz.
  • Oradaki dil seçeneğini kendinize bağlı olarak değişikliğini sağlayabilirsiniz. Ayarları bitirdikten sonra alt tarafta Tamam butonuna tıklamanız halinde tüm işlemler bitecektir.

Sağlanan ayarlarla birlikte Teamviewer dil değiştirme nerede çıkmıyor problemimiz de çözüme kavuşmuş ve artık belirlediğiniz dil üzerinden işlemlerinizi yapmış olacaksınız.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap