1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Tatvan’daki Parklar Yenileniyor

Tatvan’daki Parklar Yenileniyor

WhatsApp Image 2020-05-21 at 16.05.12 (4)
vanhaber.com.tr

Tatvan’daki Parklar Yenileniyor

Tatvan’daki Parklar Yenileniyor. Tatvan Belediyesi, ilçe genelinde mevcut parkların iyileştirilmesi için çalışmalarına devam ediyor. Tatvan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, farklı bölgelerinde bulunan sosyal yaşam alanlarını, yeni tip korona virüs salgını sonrasındaki güzel günler için baştan aşağıya yeniliyor.

Ağır geçen kış şartlarından dolayı sosyal yaşam alanlarında bulunan parklarda meydana gelen hasarların tamir edildiğini ifade eden Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, sözlerini şöyle sürdürdü. “Ülkemizi etkisi altına alan korona virüsü nedeniyle şuan sosyal alanlar tedbir amaçlı kapatıldı. Bu süreçte ekiplerimiz de park ve bahçelerimizde tadilat ve yenileme çalışmalarına başladılar. Tatvan Belediyesi olarak pandemi sonrasındaki güzel günler için ilçemizin her noktasında çok yoğun çalışarak, vatandaşlarımızın keyifli ve güzel vakitler geçirmeleri için parklarımızı, yeşil alanlarımızı yeniliyoruz. Çocuk oyun grupları ve spor aletlerin bakım-onarım ve yenileme çalışmalarını yapıyoruz” dedi.

Tatvandaki Parklar Yenileniyor

Başkan Geylani sözlerinin devamında şunları söyledi. “Parklarımızı vatandaşımızın sıkıntılı günler sonrasında nefes alacağı, stresini atabileceği, spor yapıp keyifli vakit geçirebilmeleri için ekiplerimiz tadilat çalışmalarına devam ediyor. Çocuklarımızın ve vatandaşlarımızın sosyal donatı alanlarından en iyi şekilde faydalandığı bir şehir oluşturmak için çalışmaya aralıksız devam ediyoruz. Yaşanan zorlu ve sıkıntılı sürecin geride kalmasıyla birlikte çocuklarımızla, gençlerimizle ve yetişkinlerimizle yine yollarda, sokaklarda ve parklarımızla bir araya gelip, daha güzel günlerde buluşacağız ” dedi.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap