1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Tatvan’da, Kış Mevsimi Öncesi Asfalt Kaplama Çalışmaları Devam Ediyor.
Trendlerdeki Yazı

Tatvan’da, Kış Mevsimi Öncesi Asfalt Kaplama Çalışmaları Devam Ediyor.

2-3

Hızlı bir tempoda aynı anda bir çok mahallede yol yapım çalışmalarını sürdüren Tatvan Belediyesi, kış mevsimi öncesi asfalt kaplama ve kilit parke yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

Kış mevsimi öncesinde Bahçelievler, Dumlupınar, Aydınlar, Hidayet ve Fatih mahallelerinde yol yapım çalışmalarına devam eden Tatvan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler son olarak Cumhuriyet Caddesi’ne dikey uzanan sokaklarda sıcak asfalt serimi için zemin hazırlama çalışmalarına başladı.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, “Cadde ve sokaklarımızda kış mevsimi öncesinde çalışmalarımızı daha da hızlandırdık. Bilindiği gibi aynı anda bir çok Mahallemizde yol yapım çalışmamız var. Hiç bir ayrım yapmadan tüm sokaklarımızı yeniliyoruz. Şuanda altyapı çalışmalarımızı tamamladığımız dikey uzanan sokaklarımızda asfalt çalışmalarına bugün itibari ile başladık. Kısa sürede hizmete tekrar açacağız bu yolları. İnşallah sezon sonuna kadar imkanlarımız doğrultusunda büyük oranda yollarımızı tamamlamış olacağız. Tatvan’ımızın hakettiği güzelliğe kavuşmasına az kaldı.” dedi.

KAYNAK : TATVAN BELEDİYESİ BASIN BİRİMİ

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap