1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Snapchat izinleri göremiyorum

Snapchat izinleri göremiyorum

snapchat (1)
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Snapchat izinleri göremiyorum

Snapchat izinleri göremiyorum nerede. Snapchat uygulamasında izinleri bulup uygulama için var olan ayarları açabilmeniz adına kontrolleri yapacağız.

Sosyal medya uygulamalarından hangisini telefonunuza indirirseniz indirin size izin vermenizi istediği birçok seçenek belirtmektedir. Mikrofon, konum, bildirim, kamera, fotoğraflar bu ve benzeri birçok izni sizden istemektedir. Eğer siz uygulamanın hiçbir bilginize erişim yapmasını istemiyorsanız bu durumda hepsini yok say olarak işaretleyip o şekilde uygulamanın içerisine dahil olmaktayız. Nitekim snapchat uygulaması da bu bilgileri sizden izin isteyerek yapmaktadır. İlerleyen dönemlerde açmak istediğiniz bu ayarların nereden işlem aldığını bilemeyebilirsiniz. İşte bunu da kendi içerisinde barındırmaktadır. Fakat izinler alanına erişim nereden sağlanacağı merak edildiği için bu merakınızı giderecek olan araştırmalarımızı bitirmiş bulunuyoruz. Yazımızdaki işlem aşamalarını devreye koymanız dahilinde bütün bağlantılarınıza izin vererek uygulamayı bu şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Snapchat izinleri göremiyorum nerede

Snapchat bildirim izinleri nerede, snapchat fotoğraf izinlerin bulamıyorum, snapchat yönet alanına giremiyorum, snapchat hiçbir alana izin vermiyor, snapchat her şeyde izin istiyor, snapchat hesabında izin istemeden işlemleri yapmak istiyorum. Uygulamalarda bazı alanlara izin vermediğiniz taktirde bunları sürekli sizden izin isteyerek sağlayacaktır. Ama bir kez açtıktan sonra artık tamamen uygulamaya hakim olacağınızdan ötürü böyle bir izin istemeye ihtiyaç duymayacaktır. İşte sizde snapchat hesabında yönet alanına girerek izinler alanından tüm işlemlere izin verebilirsiniz.

Snapchat yönet alanını bulamıyorum

Snapchat hesabınızda, konum, kamera, bildirim, fotoğraf ve mikrofon ayarlarının tamamına izin verilebilmesi için öncelikle profile gelip sağ üst alanda bulunan ayar sekmesine tıklıyoruz.

  • Buradan da ‘’Yönet’’ kısmına erişim gerçekleştirdikten sonra gelen seçenekler içerisinde ‘’İzinler’’ bölümüne giriş yapıyoruz.
  • Daha sonra açılacak olan pencere ekranında sizlere kamera, konum, fotoğraflar, mikrofon ve bildirim ayarlarını açmak için dokun seçeneğini gösterecektir.
  • Hangilerini açmak istiyorsanız tek tek dokunmanızın yeterli olacağını belirtmekte fayda bulunmaktadır.
  • Adımları tamamladıktan sonra snapchat artık uygulama içerisinde sizden izin istemeyecektir. Verdiğiniz komutu doğrudan açmaya gidecektir.

Bu yapılan işlem sadece snapchat uygulamasının izlediği bir politika değildir. Gizlilik haklarınıza tüm sosyal medya uygulamaları saygı göstermektedir. Hiçbir uygulama sizin izniniz olmadan bir verilere ulaşamaz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap