1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Snapchat görüntülü arama yapamıyorum

Snapchat görüntülü arama yapamıyorum

Snapchat-görüntülü-arama-yapma-yapılmıyor
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Snapchat görüntülü arama yapamıyorum

Snapchat görüntülü arama yapamıyorum. Snapchat hesabında görüntülü arama yapmak için nereden işlem sağlanacağını inceleyeceğiz.

Snapchat uygulamasını kullanmıyor olsanız bile mutlaka ismini çocuğunuzdan ya da bir gençten duymuşsunuzdur. Uygulama özellikleri bakımından genel olarak genç kesime daha çok hitap etmektedir. O yüzden merak edip indiren kitle sayısının da fazla olduğunu belirtmekte fayda var. Görüntülü konuşma yapabildiğiniz bir sosyal medya uygulaması arasında kendine yer vermektedir. Ama uygulamayı yeni indirdiyseniz görüntülü aramanın nasıl yapıldığını da bilmiyor olabilirsiniz. Biriyle görüntülü arama sağlayabilmeniz için o kişiyi ilk önce arkadaş olarak ekliyoruz. Mesaj alanından ya da ana ekrandan görüntülü aramayı doğrudan gerçekleştirebiliyorsunuz. Bazen kamera ayarları kapalı olduğundan ötürü bu aramaya izin verilmeyebilmektedir. Böyle durumlarda da zaten uygulamalar sizlere kameranın kapalı olduğunu ve telefonun ayarlar bölümüne girerek bu alanın açılması gerektiğine dair bilgilendirmeyi iletmektedir. O yüzden görüntülü arama ile ilgili merak edilen tüm her şeyi yazımıza konu alarak aklınızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldıracağız.

Snapchat görüntülü arama yapamıyorum

Snapchat görüntülü arama yapma yapılmıyor

Snapchat görüntü arama yapma, snapchat görüntülü konuşma, snapchat görüntülü arama nerede, snapchat görüntülü arama yapmıyor, snapchat görüntülü arama çalışmıyor, snapchat görüntülü arama yapacağım yeri bulamıyorum. Biriyle karşılıklı aramayı görüntülü bir şekilde yapmak en tabii isteğiniz ve hakkınızdır. Bunu birçok uygulama içerisinden sağlayabilmeniz de mümkündür. Ama siz eğer işlemi snapchat üzerinde konuştuğunuz biriyle yapmak istiyorsanız bu durumda ayarların nasıl işleme alınacağını beraber kontrol edeceğiz.

Snapchat görüntülü konuşma

Snapchat hesabınıza giriş yaptıktan sonra sol üst alanda profil simgeniz olacaktır. Ona tıkladığınızda gelen ekranda arkadaş ekleme ve üst tarafta da eklenen arkadaşlarınızla yazışma yapabilmek için bilgiler yer almaktadır. Görüntülü arama yapmak istediğiniz kişinin üzerine gelip uzunca basılı tutmanız halinde size sunduğu seçenekler içerisinde ‘’Görüntülü arama’’ butonuna tıklamanız yeterlidir.

  • Bir diğer yöntem ise o kişinin üzerine tıklayıp mesaj alanına gelerek sağ üst alanda ‘’Görüntülü arama’’ butonu olmaktadır. Ona tıklamanız durumunda görüntülü arama yapmaya başlayabilirsiniz.
  • Görüntülü arama butonuna tıklamanıza rağmen görüntülü arama açılmıyorsa kamera ayarlarına izin vermemişsinizdir demektir.
  • O yüzden ayarlar alanına girerek uygulamanızı bulup oradan da kamera bağlantılarına açmanız gereklidir.
  • Görüntülü arama yapılamama sorunun da karşı tarafın bu aramayı kabul etmesi ve her iki tarafında internet bağlantısının yeterli olması gerekli olduğunu da unutmamanız gerekiyor.

Snapchat görüntülü arama yapma yapılmıyor diyenlere özel hazırlanan makalemizle birlikte akıllarda yer alan soru işaretlerini kaldırmış bulunuyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap