1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Snapchat akıllı yedeklemeyi kapatma

Snapchat akıllı yedeklemeyi kapatma

snapchat (1)
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Snapchat akıllı yedeklemeyi kapatma

Snapchat akıllı yedeklemeyi kapatma. Anıların otomatik olarak yedeklenmesini istemiyorsanız eğer bu alanı nasıl kapatılacağını sizlere anlatacağız.

Snapchat uygulamasını kimileri kullanmasa bile mutlaka duymuştur. Hikaye paylaşımlarıyla göz kamaştıran ve bir dönemin en gözde uygulamalarından birisidir. Genç kesim tarafından hala daha aktif olarak kullanılmakta olan uygulama instagrama getirilen hikaye özelliği sonrasında eski popülerliğinin olmadığını belirtebiliriz. Fakat hala daha indiren kullanıcı kitlesinin fazla olduğunu belirtebiliriz. Video paylaşımlarınızı, fotoğraflarınızı yapmış olduğunuz uygulamaya sürekli güncellemeler gelerek daha da iyi hale getirilmeye çalışılmaktadır. Uygulama içerisinde akıllı yedekleme aktif olması durumunda mobil veriye bağlıyken dahi snapchat üzerinde anılarınızın otomatik olarak yedekleneceğini belirtebiliriz. Snapchat ya da farklı indirdiğiniz bir uygulama da yeniyseniz eğer birçok ayarı bulmakta güçlük çekebilirsiniz. Akıllı yedeklemeyi görüp kapalı konuma alabilmeniz için yapmanız gereken ayarları kontrol edeceğiz.

Snapchat akıllı yedeklemeyi kapatma

Snapchat akıllı yedeklemeyi iptal etmek istiyorum, snapchat uygulamasında akıllı yedekleme nerede, snapchat yedekleme otomatik yapılmasın, snapchat hesabımda akıllı yedeklemeyi engellemek istiyorum, snapchat yedeklemenin otomatik yapılmasını kapatma. Mobil veriye bağlıyken dahi anıların otomatik olarak yedeklenmesinin snapchat uygulamasında yapılmasını istemiyorsanız çözümü haberimizde bulunmaktadır.

Snapchat yedekleme yapmasın

Akıllı yedeklemenin kapatılabilmesi için öncelikle snapchat uygulamasının içerisinde girişimizi gerçekleştiriyoruz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra profil ekranına gelip oradan da sağ üst kısımda bulunan ayar sekmesine tıklıyoruz.

  • Açılan ekranda size sunulmakta olan seçeneklerin içerisinde ‘’Anılar’’ bölmesine girişimizi sağlıyoruz.
  • Anılar kısmında birçok ayarı bulabilmek mümkündür. Ama siz bu alanlar içerisinde ‘’Akıllı yedekleme’’ kutucuğunun karşısındaki tik aktifse bu alanı sola kaydırarak kapatabilirsiniz.
  • Akıllı yedekleme devre dışı kaldıktan sonra artık mobile bağlıyken yedeklemeyi uygulama devreye koymayacaktır.
  • Yedekleme yapılmaya hala daha devam ederse bunun için uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme yaparak işlemleri sağlayabilirsiniz.

Snapchat uygulamasını telefonuna indiren yeni kullanıcılar için yazılarımızı hazırlamaya devam etmekteyiz. Uygulama içerisinde yaşanan aksaklıklarla alakalı sorunlarınızı web sitemizde bulabilirsiniz. Akıllı yedekleme ayarları içinde yazımız içerisindeki işlemleri yapmanız yeterlidir. Anlatımımız da takıldığınız yer olması dahilinde bizlere yorum alanından durumu iletebilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap