1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Sevgiliye Mektup Kısa – Kısa Sevgili Mektubu
Trendlerdeki Yazı

Sevgiliye Mektup Kısa – Kısa Sevgili Mektubu

sevgiliye-kisa-mektup-min
vanhaber.com.tr

Sevgiliye mektup duyguları ifade etmenin en güzel yollarından biri de ona mektup yazmaktır. Eski zamanlardan beri süregelen bu hoş geleneği devam ettirmek istiyorsanız aşağıdaki oldukça manalı sözler ile sevgilinize güzel bir aşk mektubu yazabilirsiniz.

Sevgiliye Mektup Kısa

Sevgilim, seni ne kadar sevdiğimi anlatmaya kalksam kelimeler yetmez. Zaten aklımın da sevgimin yanında kısa kaldığın en iyi sen bilirsin. Sana olan aşkım o kadar büyük ki, kısacık satıra sığdırmam imkansız. Kağıdı elime aldığım anda saatler boyunca içimi dökesim geliyorsa ama hepsini sığdıramam. Seni çok özledim bir tanem, aşkından yanıp tutuştuğumu bil sadece.

Benim güzel yârim, koklamaya kıyamadığım bir tanecik aşkım. Özlemim, her şeyim. Seni ne kadarda çok severdim ben, şimdi o sevmenin, aşkın yerine bir o kadar da özlem kaldı. Özlüyorum, günler geçiyor ve ben daha çok özlüyorum. Çakmak çakmak bakan gözlerin ile aydınlığa kavuşturuyordun gecelerimi. Artık kabuslar yerini aldı. Dön bana geri, bitsin bu hasretim.

sevgiliye mektup

Sen yanımda olduğun zaman hangi derdim olursa olsun hepsini unutuyordum. Sen yanımda olmadığın zamanlarda sanki tüm dertlerim bir anda tekrardan üzerime geliyor. Ey benim güzel yarenim, yağmur gözlüm, inan sevgilim, inan ki tahmin etmiş olduğundan daha çok özledim seni ben.

Kalbimle, ruhumla hasretim ben sana. Seninle hayatımı yaşayıp seninle yaşlanabilmeyi istiyorum. Bu uzaklık zor olsa da elbet sonunda bunu çözüp yan yana olabileceğiz. Seninle bir ömrü geçirip bir daha hiç ayrılmak istemiyorum. Gel ve bu hayatı birleştirerek en güzeline sahip olalım.

Sensiz olduğum zaman rüzgarda savrulan yaprak gibiyim. Hayatıma her saniye seninle anlam yüklemekteyim. Seninle huzurlu olmayı, mutlu olmayı istiyorum. Her daim, en özelim olup öyle de kalacaksın. Seni her daim kendinden bile daha çok seveceğime emin ol sevgilim.

Şu garip, yaban hayatımda tutunmuş olduğum tek dalımsın, son umudumsun, inşallah bu şekilde giderse de sonum olacaksın. Sen hayatımı aydınlatan güneşimsin, geceleri ise gökyüzünü süslemiş olan yıldızım ve ayımsın. Sen mutsuz olduğun zaman kalbimi en derinde yaralarsın, senin mutluluğun ise ömrüme ömür katmakta. Şu hayattaki tek gerçeğimsin. Tek mutluluğum sensin.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap