1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Samsung Destek Hattı
Trendlerdeki Yazı

Samsung Destek Hattı

2529920_810x458
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Samsung Destek Hattı

Samsung destek hattı ve mail adresini bu makalemizde bulabilirsiniz. Cihazınızın garanti süresini sorgulayabilir, kalan günler hakkında bilgi alabilir ve canlı destek aracılığı ile Samsung Yetkili Servisi ile görüşebilirsiniz.

Aynı zamanda size en yakın samsung yetkilisini bulabilirsiniz.

1- Canlı Destek

Canlı destek formu üzerinden garanti süresini öğrenmek için:

Ad, Soyad, E-posta adresiniz, Telefon Numarası gibi alanlar zorunlu(*) alanlardır. Destek ekibine mesaj bölümünden de garanti süresini öğrenmek istediğinizi belirtin ve mesajı gönderin.

Samsung Destek Hattı

Bu alanları girerek, garanti süresini öğrenebilirsiniz.

http://livechat.support.samsung.com/customer_new/TR

2-  Samsung Destek Hattı Çağrı Merkezi

Samsung çağrı merkezi numarası 444 77 11 nolu numaradır. Arayarak destek alabilirsiniz.

3- Email Gönder

Samsung destek ekibine garanti süresi ile ilgili mail atmak için contactus.samsung.com linkine tıklayabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olursa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz.

SAMSUNG BAŞARI ÖYKÜSÜ

Samsung 1938 yılında Lee Byung-Chul tarafından kurulmuştur.Samsungun merkezi Güney Kore’dir.Şuanki Yönetim Kurulu Başkanı ise Lee Kun-Hee’dir.Samsung birden fazla şirketten oluşmuştur fakat en çok tanınan olanı Samsung Elektronik’tir.Samsung Korece hanja denilmektedir buda 3 yıldız anlamına geliyor.Bu 3 yıldız büyüklük,güçlü ve sınırsız anlamına gelmektedir.

Şirketin ilk açılma sebebi ise balık tutmak,sebze ve meyve satmak için kurulmuştur.Daha sonrasında sektör değiştirerek un değirmeni ve şeker şeker makineleri işletmeye başlamıştır.Ürün yelpazesi çoğaldıkça 70’li yıllarda ağır sanayi işine girmiştir.Samsung 1990’lı yıllardan sonra dünya çapında hızla yayılmaya başlamıştır.Samsung diğer Güney Kore şirketlerinin aksine 1997’deki Asya ekonomik krizinden hiç etkilenmemiştir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap