1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Play store pubg mobile gözükmüyor

Play store pubg mobile gözükmüyor

google-play-store-güncelleme
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Play store pubg mobile gözükmüyor

Play store pubg mobile gözükmüyor. Telefonumuzda pubg mobile oyununu indirmek istediğinizde arama alanına yazdığınızda çıkmıyorsa çözüme bakacağız.

Teknolojinin gelişimini gösteren oyunlardan biri olan Pubg mobile oyunu son zamanların en gözde oyunlardan birisidir. Eskiden oyunların tamamını bilgisayarlar üzerinden oynuyorduk. Fakat artık internet cebimize kadar gelmişken oyunları telefonlarda da sağlayabiliyoruz. Hatta bilgisayar üzerinde yaptığımız çoğu işlemleri telefonumuz üzerinden de gerçekleştirmesini sağlayabiliyoruz. Android işletim sistemli cihazların tamamında oyunu ve diğer uygulamaları Play store uygulamasından indirebiliyoruz. Son zamanlarda kullanıcılar telefonlarındaki mağaza alanına girip Pubg mobile yazdıklarından karşılarına herhangi bir bilginin gelmediğini dile getirmektedir. Sorunun ne ile alakalı olduğunu kapsamlı şekilde incelemesini sağlamış bulunuyoruz. Sizle alakalı mı yoksa google play ile ilgili mi sorun olup olmadığını kontroller sonrasında bitirmiş olacağız.

Play store pubg mobile gözükmüyor

Play store pubg mobile çıkmıyor, google play pubg mobile nerede, pubg mobile görünmüyor, google play store pubg mobile bende gelmiyor, play store pubg mobile neden gelmiyor, android telefonum pubg mobile bulamıyor. Oyunu oynamak için telefonunuza indirimini sağlamak istediğinizde cihaz android işletim sistemiyse google play store uygulamasının içerisine girişinizi sağlamanız gerekiyor.

Play store pubg mobile ekrana gelmiyor

Play store alanına girdikten sonra üst alandaki arama bölümüne pubg mobile yazmanız halinde uygulama alt satıra gelmiş olacaktır. Gelen uygulamayı indir demeniz halinde inme işlemleri sağlanacaktır.

Şayet siz pubg mobile yazmanıza rağmen karşınıza oyun gelmiyorsa bununla alakalı olarak Ayarlar>Uygulamalar>Play store> Ön belleği temizle ve verileri sil demeniz yeterlidir.

Ayarlarımız sonrasında hala daha pubg mobile uygulaması play store alanında görünmüyorsa internet bağlantısının kesildiğinden kaynaklı sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bağlantıları gözden geçirmeniz halinde hala daha yok ise bununla alakalı olarak ebeveyn denetimi açık olmasından kaynaklanabilir.

Kapalı konuma alabilmek için arama bölümünün hemen sağ tarafındaki 3 çizgili bölmeye tıklıyoruz. Ayarlar kısmına girerek orada bulunan Ebeveyn denetimleri: Açık ise bunu kapalı olarak değiştirmeniz gerekiyor.

Kapalı dediğinizde sizden PİN isteyecektir. PİN sizin telefonunuz açılırken ki PİN olmasından ötürü bunu girmeniz yeterlidir. Play store pubg mobile gözükmüyor sorunuyla alakalı sormak istediğiniz bir yer varsa bunu bize yorumdan bildirdiğiniz taktirde bizlerde yine yorum alanından size bilgi aktaracağız.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap