1. Ana Sayfa
  2. NEDİR
  3. Papara Nedir? Kullanım Yerleri ve Kullanım Amacı Nelerdir?
Trendlerdeki Yazı

Papara Nedir? Kullanım Yerleri ve Kullanım Amacı Nelerdir?

maxresdefault

Papara Nedir?

Papara 2015 yılında kurulmuş ve 6493 sayılı kanun yer alan yani finansal hizmetleri veren ödeme kuruluşların ve elektronik para veren firmaların yasal bir düzenleme altında denetlenebilir ve kontrol edilebilir olmasını sağlayan bir kanununu elde etmiş sanal bir cüzdandır. Papara dijital bir cüzdan platformu on binlerce noktadan içine bakiye yükleye bildiğiniz yüklediğiniz paralarla istediğiniz gibi para transferi yapabildiğiniz sevdiğiniz oyunların pinlerini satın alabildiğiniz ve oyun oynayabildiğiniz, aynı zamanda e-ticaret sitelerinde ödemeyi yapabildiğiniz bir platformdur.

Ios, android ve web tabanlı 3 platformda kullanıcılar üye olup web cüzdanlarına açabilirler. Müşterilerin paralarını sanal ortamda lisanslı koruma altında tutarak ödemelere aracılık yaparlar. Aynı zamanda bu bakiyelerle nakit ödemelerle alışveriş yapabildiği, fatura ödeyebildiği bir uygulamadır. Papara bir banka değildir tersine bankaların yapamadığı 13 ile 18 yaş altı çocukların finansal dünyayla tanıştırmaktır. İstediği yerden para yükleyip istediği oyunu satın alabilmektedir. Ailelerinde bu güvenli ortamda sorumluluk alabilen birer fert yetiştirmesine olanak sağlamaktadır.

papara

Paparanın Avantajları Nelerdir?

Papara ile Youtube gibi sosyal medya kuruluşlarında üyeliği olan kişilerde ya da reklam geliri olan şirketler on binlerce kişiye para dağıtımı son derece yüksek bir avantajdır. En büyük özeliği 13 yaşından küçüklerde kullanabileceğiz bir sanal cüzdandır. Çocukların ATM’ye gitmeden dilediği oyunu satın alabilme özelliğine sahiptir.  Dilediğiniz bankadan veya PTT ‘den istediğiniz bankadan para çekme özelliğinde taşımaktadır. Para transferinde de başka bankalar arası saat 16’dan sonra veya hafta sonu yani cumartesi Pazar’da 7/24 arası para transferi veya hesaplarınızın arasında başka bankalardan da para transferi kapsamaktadır.

Dünyanın  her yerinde master cart özelliğinden dolayı hem fiziksel olarak hem de internet üzerinden alışveriş kolaylığı sağlamaktadır. Paparanın bir özelliği de kullanıcılarına göndereceğimiz kullanıcıların papara hesabı  olmadan da cep telefonu numarana veya geçerli e-mail adresine  para gönderilebiliyor. Fakat tabi ki de papara ya üye olmadan para çekilemiyor. Ama üyeliğini ücretsiz yapıp parayı dilediği gibi kullanabiliyor. Papara  hesabından papara hesabına para gönderme tamamen ücretsizdir. Hızlı güvenilir ucuz bir para cüzdanıdır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap