1. Ana Sayfa
  2. BÖLGE
  3. Mezrada Hastalanan İki Kardeş Uzun Uğraşlar Sonucu Kurtarıldı
Trendlerdeki Yazı

Mezrada Hastalanan İki Kardeş Uzun Uğraşlar Sonucu Kurtarıldı

mezrada-hastalanan-iki-kardese-guclukle-ulasildi-1581877961

Mezrada Hastalanan İki Kardeş

Mezrada hastalanan iki kardeş uzun uğraşlar sonucu kurtarıldı. Van’ın Erciş Belediyesi Makine İkmal Müdürlüğü karla mücadele ekiplerine yapılan bir ihbar üzerine harekete geçen görevliler, mezra yolunu uzun uğraşlar sonucu açarak hastalanan iki çocuğu hastaneye yetiştirdi.

Van’ın Erciş Belediyesi Makine İkmal Müdürlüğü karla mücadele ekiplerine yapılan bir ihbar üzerine harekete geçen görevliler. Mezra yolunu uzun uğraşlar sonucu açarak hastalanan iki çocuğu hastaneye yetiştirdi.

Mezrada Hastalanan İki Kardeş

Alınan bilgelere göre, ilçeye bağlı Karlıyayla Mahallesi Arnos Mezrasında ikamet eden Atmaca ailesinin 4 ile 5 yaşındaki iki çocuğunun rahatsızlanması üzerine harekete geçen Erciş Belediyesi karla mücadele ekipleri, uzun uğraşlar sonucunda mezra yolunu kardan temizleyerek sağlık ve jandarma ekipleri eşliğinde hastalanan çocuklara ulaşmayı başardı. Ateşlenen Sarenur ve Kadir Atmaca, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından, ambulansla Erciş Şehit Rıdvan çevik Devlet Hastanesine getirildi. Doktorların müdahalesi ile ateşleri düşürülen çocuklar daha sonra taburcu edilirken. Baba Enis Atmaca ise çocukların durumunun müdahalenin ardından iyi olduğunu belirterek, ilgililere teşekkürlerini iletti.

Mezrada hastalanan iki kardeş uzun uğraşlar sonucu kurtarıldı. Van’ın Erciş Belediyesi Makine İkmal Müdürlüğü. Karla mücadele ekiplerine yapılan bir ihbar üzerine harekete geçen görevliler, mezra yolunu uzun uğraşlar sonucu açarak hastalanan iki çocuğu hastaneye yetiştirdi.

Kaynak : İHLAS HABER AJANSI

Yorum Yap

Yorum Yap