1. Ana Sayfa
  2. SON DAKİKA
  3. Messenger silersem engel kalkar mı?

Messenger silersem engel kalkar mı?

1_EQ7fSPW390JTLUh8AzVM9A
vanhaber.com.tr

İçindekiler

Messenger silersem engel kalkar mı?

Messenger silersem engel kalkar mı? Messenger hesaplarında birinin engellemesi sonrasında hesap silmek çare olur mu sorusuna cevaben yazımızı hazırladık.

Facebook milyarlarca kullanıcıya ulaşmış bulunmaktadır. Böyle bir ağa ulaşan sosyal medya platformunun mesaj uygulamasının da kısa süre içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşacağına kimse şaşırmayacaktır. Facebook’un mesaj uygulaması messenger üzerinden de sohbetlerini yürüten kişilerin sayıları oldukça fazladır. Hem artık bir facebook hesabı olmadan da messenger hesabı açabiliyorsunuz. Gerçek hayatta olduğu gibi bizleri sosyal medya alanında da rahatsız eden kişiler olmaktadır. Eğer siz birini rahatsız ediyorsanız ya da onu rahatsız etmeden o sizin onu görmenizi istemiyorsa sizi engelleme yoluna gidecektir. Engelleyen kullanıcının isim bilgilerini yazdıktan sonra arama alanına herhangi bir bilgi gelmeyecektir. Sizi engelleyen kişinin engelini kaldırmanız adına hesabını silip yüklemenin bir faydasının olup olmayacağını ise yazımızla birlikte öğrenmiş olacaksınız.

Messenger silersem engel kalkmış olur mu

Messenger silince ne olur, messenger silince engel gidiyor mu, messenger hesabımı silmem sonrasında karşı tarafın engeli kalkar mı, messenger kapatınca engel gidiyor mu, messenger silince karşı tarafın engeli iptal oluyor mu. Birinin sizi engellemesinin önüne geçebilmeniz için silip tekrar yüklemeniz sorunu gidermeyecektir. Kişi sizi engellediyse o engelin kalkması sadece kendi isteği doğrultusunda yapılan bir işlem olmaktadır.

Messenger silersem engel gidiyor mu

Topluluk kuralları tüm sosyal medya uygulamalarının esas almış olduğu bir konudur. Yani kişinin kişisel haklarını kendine ait olmasından dolayı sizleri rahatsız eden kişi engelinin kalkması uygulamanın açığı olacaktır.

  • Haliyle sizi messenger üzerinden engelleyen birinin engeli kaldırmasını ondan istebilirsiniz.
  • Eğer siz engel kalksın diye hesabınızı silip tekrar yükleme yaparsanız o engel kalkmaz.
  • Hesabı silip tekrar yüklendiğinde engel kalkmış görürseniz bu tamamen denk gelmiştir. O kişi sizi engellenen kullanıcılar listesinden çıkarmış olduğundan dolayı engel kalkmıştır.
  • Yoksa sizin hesabınızı silmeyle karşı tarafın engeli kaldırması arasında en ufak bir bağlantı olmadığını bilmenizi isteriz.

Messenger silersem engel kalkmış olur mu sorusuna istinaden girdiğimiz araştırmaların yanıtını yazıya yansıtmış bulunuyoruz. Messenger alanında merak ettiğiniz diğer konuları bizlere yorumdan hiç çekinmeden sorabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook     Instagram     Twitter     Pinterest     Youtube

Diğer makaleleri okumak için lütfen buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap